Valleriea• 02 ноября 2023

Прививка от гепатита А

Подскажите, кто успел сделать прививку, как переносится? Можно ли при лактации?
Пирожкиня• 02 ноября 2023
О, только прочла про вспышку по областям( а у нас воду 2неделю хлорируют. Совпадение?🤔

ЯниЯ• 02 ноября 2023
Вже побігла. Ага
Хи хи, ну ну• 02 ноября 2023
Нормально переносится. Лучше, чем месяц в инфекционке. Насчет лактации-это вам лучше с семейным поговорить или педиатром.
Розвідка Маші• 02 ноября 2023
Делала летом прошлого года. Нормально перенесла, рука болела сутки в месте укола и все.
Самохвалова• 02 ноября 2023
В пік спалаху? Поки той імунітет сформується, все може і закінчиться.
Рожева юбка• 02 ноября 2023
Хіба вагітних вакцинують?
МадамОхмури• 02 ноября 2023
Автор,я не верю ,что вы взрослый и адекватный человек... Ну, иногда надо думать!го-ло-вой

ОбережнаЯ• 02 ноября 2023
После прививки придется переводить ребенка на смеси
Рожева юбка• 02 ноября 2023
Ой, блін. Ви про лактацію написали🤦‍♀️
Сорі
S-V-T• 02 ноября 2023
Здайте Іg G до гепатиту А перед тим ,як вакцинуватись.Якщо вони позитивні,ви перехворіли, вакцинація не потрібна
Ms. Сама прямота• 02 ноября 2023
Ответ дляS-V-T
А що можна безсимптомно перехворіти?
автор Valleriea • 02 ноября 2023
Ответ дляS-V-T
Дякую! А таке може бути без симптомів?
автор Valleriea • 02 ноября 2023
Ответ дляМадамОхмури
Интересно, какой мой вопрос неадекватен?
ОбережнаЯ• 02 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А що можна безсимптомно перехворіти?
Можна в дитинстві легко перехворіти і не знати про це
S-V-T• 02 ноября 2023
Ответ дляValleriea
Дякую! А таке може бути без симптомів?
Так , можна перенести в безжовтяничній формі, нудота, слабкість, підвищення температури- у всіх було.На одного жовтого- 10 десь ходять в безжовтяничній формі
Статус Ква• 02 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Вот так страшная болезнь, что можно её даже не заметить. Где-то мы это уже слышали)
ОбережнаЯ• 02 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Гепатит А - це не така вже й страшна хвороба. Просто наслідки для печінки не дуже добрі
S-V-T• 02 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Симптоми легкого перебігу інфекційних хвороб дуже схожі: температура, слабкість, нудота, важкість у шлунку, тому так, можна перенести без жовтяниці і не знати про це
Рожева юбка• 02 ноября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Кому як.
Моя мама хворіла в 1992.
Наслідки досі відчуває.

Нетутешня• 02 ноября 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
А що можна безсимптомно перехворіти?
Я, наприклад, в своєму дитинстві пам´ятаю зо три спалахи ’боткіна’ в своєму оточенні і один серйозний вже в дорослому житті. Всі рази я була контактною, трохи шкода грошей щоб здати аналіз і подивитись чи є антитіла.
Можна безсимптомно, вчора,наприклад, дивилась інтерв´ю і Іксперт голосів що 80!відсотків безсимптомно переносять і треба колотись)
ОбережнаЯ• 02 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
Навіщо колотись, якщо переносять безсимптомно?
Ms. Сама прямота• 02 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А це як з ковідом
А Я Самая Самая• 02 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
печінка відновлюється)
Хи хи, ну ну• 02 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
По Виннице видно, как бессимптомно все переносят
А Я Самая Самая• 02 ноября 2023
Ответ дляОбережнаЯ
бо ті хто безсимптомно переносять заражають інших, у яких організм може в більш важкій формі перехворіти.
Невидимка• 02 ноября 2023
Ответ дляРожева юбка
Кому як.
Моя мама хворіла в 1992.
Наслідки досі відчуває.
моя мама теж хворіла дуже давно, лежала місяць в лікарні, з печінкою і досі проблеми
Мая твая не панимать• 02 ноября 2023
А вакцину вы нашли? В профильной группе читала, что вакцины для взрослых в Украине нет и больше ввозить ее не планируют (из-за низкого спроса). Я ребенка вакцинировала в августе, хотела и себе заодно сделать, так не было уже тогда
Нетутешня• 02 ноября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Лікар показувала в себе на сторінці приклад. В жінки позитивний тест, а в чоловіка антитіла, хоч він впевнений що ніколи не хворів. На тих 140 що в лікарні приблизно 1000 ’щось не те з´їли’ чи ’застудились’ і бігають по Вінниці
ОбережнаЯ• 02 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
печінка відновлюється)
Не завжди
ОбережнаЯ• 02 ноября 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
І як їм допоможе вакцинація?