На лун дивилися ціни дуже різні, не знаю реальної.
Однокімнатний хрущ на Нивках але за Інтернаціональною вже. Другий поверх. Звісно що газ. Вікна пластик. Ремонту та техніці всій 2 роки, але квартиранти з"їдуть, стіни знову пофарбуємо, щоб свіжі були.
Кухня частково плитка (фартук, біля вікна стіна та половина стіни біля мийки), частково фарбована. Меблі нові та сучасні але бюджетні. Величезне євроліжко з ортопедичним матрасом.
З недоліків незасклений балкон, стара ванна (унітаз новий) та у санвузлі фарба, не плитка.
З техніки - холодильник, ел чайник, бойлер, пралка-автомат. плита газова 4 конфорки з духовкою (теж газ).
Від метро (Нивки або Сирець) їхати якщо без пробок то 10 хвилин, з пробками я більше 20 не їздила ніколи. Транспорт "носиться", до зупинки 5 хвилин, але будинок у дворі. Тихо.
Порадьте розумну ціну, щоб здати одразу, а не щоб стояло. Десь у кінці листопада планую здавати.
Тихомандражная• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
ну мої й жили за 7, тільки квартирантка різко вирішила поїхати до доньки у Польщу, звільняється з роботи та їде, ось доводиться нових шукати несподівано
7 это еще хорошо, не думаю что больше получится.
Друзья сдают прямо возле метро двушку нормальную за 9000, я снимаю у метро с ремонтом двушку за 10000
Ответ дляТатьяна-cb91
Тыс 5.500-6000
за 5500 здають бабушатники, вибачте, із страшними диванами, кухні з меблями яким 30 років та технікою трішки молодше
Татьяна-cb91• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Не знаю такого. На голосеево снимает мама подружки однушку с ремонтом 6000 в нормальном доме. У нас на Виноградаре новостной двушка 8000 🤷🏻♀️
Ответ дляТихомандражная
дякую, ну в нас вона теж з ремонтом, перед війною робили капіталку, зараз ще хочемо освіжити, ось робила колаж з фото кухні коли викладала оголошення 2 роки назад
Ответ дляТатьяна-cb91
може ціна впала перед опалювальним сезоном, хз
Татьяна-cb91• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Так они не сейчас сняли. Они снимают вот в конце лета. Ну и мы сами искали свекрови квартиру однушку. Не в обиду вам, но смотря на фото я еще удивлена что у вас ее за 7 снимали. Хотя на каждый товар есть свой покупатель.
Лагшмивара• 03 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Спросите у местного риэлтора
У меня риелтор родственница
Моя квартира там же где и автора, только 2 комнаты и есть посудомойка, кондиционер, бойлер и т.д. короче, я 10 хочу, а она мне говорит максимум 7 или я не берусь. За 7 я не вижу смысла убивать жилье. Мы ее для себя делали, я эту кухню выдумывала, чтобы все как мне нравится было...
Ответ дляЛагшмивара
У меня риелтор родственница
може їй просто комісії замало? я за 5 теж не буду здавати, закрию хай стоїть, хоча спробую через фейсбук, минулого разу саме через нього й сдала, а ріелтори тільки голову морочили, з олх теж не було толку ніякого
Лагшмивара• 03 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Я не знаю. Завтра її миють, потім будемо розмовляти. Просто в мене ще інша є квартира, я її не здаю, але комунальні за 2 квартири я платити не можу. Ніхто не живе, а опалення, мусор, жєк, труби - все треба оплачувати. Але й 7 це фігня. Тим більше, що все нове і сучасне. Ремонт більше 10 тис дол обійшовся
Тихомандражная• 03 ноября 2023
Ответ дляЛагшмивара
Если квартира хорошая, то не менее 10000 точно
Лагшмивара• 03 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Спасибо. Вот и проверим хорошая ли) еще ж и соседи классные несмотря,на хрущ. Ни алкашей, ни наркоманов...
Тихомандражная• 03 ноября 2023
Ответ дляЛагшмивара
Тем более далеко не всем нужно метро. Вот мне тоже важнее чтоб квартира была чистая и нормальная
Ответ дляЛагшмивара
до речі, в нас саме такі сусіди, здебільшого пенсіонери та досить чемна молодь, але молоді буквальна одна пара на весь під’їзд, решта - старші люди
Лагшмивара• 03 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Мне тоже не нужно, мы машинами ездили. Мне так комфортней
Лагшмивара• 03 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
У нас також. Єдині молоді з дітьми були ми. І зараз теж хочу з дітьми. Під них меблі є
Добра, коли сита!• 03 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
8000,газ и невысокий этаж
Новострои с электроплитами...такое при раскладах на эту зиму
Ответ дляДобра, коли сита!
8000,газ и невысокий этаж
ну от я теж читаю, як люди розхвалюють новобудови свої, в них дійсно гарно, але коли немає ані опалення, ані електрики, ані води гарячої, взимку таке собі щастя навіть без морозів,
в нас навіть коли електрики немає, то є опалення, а було тієї зими на одну добу вимкнули, то можна було духовкою грітися
про варіант пішки на 20-й поверх взагалі мовчу
Гірчинка• 03 ноября 2023
Автор, ставьте 8000, а дальше смотрите на спрос, понизить цену всегда сможете.
Быстрой Вам сдачи и хороших квартирантов.
Пэрисхилтонша• 03 ноября 2023
Винница.Сдаю бабушатник двушку за 8.Без ремонта.Смежные комнаты.Маленькая площадь.И цену буду еще поднимать.Такие у нас ценники в городе
Поддакиваю иногДА• 03 ноября 2023
Я бы ставила 8000 грн. Мы сдаём гостинку на Виноградоре за 6000 грн.,ремонт,мебель,всё старое. В прошлом году,осенью за пол-дня сдали,очередь на просмотры была.
Волшебная палочка не для всех• 03 ноября 2023
Автор у вас центральное отопление будут коммунальные приличные в отличие от новостроя ставьте 8 а там начнутся просмотры чуть снизите
Святатабожа• 03 ноября 2023
Автор в мене брат на Печерську в 9 поверхівці знімає однушку,за 8000 .мебель ,техніка і ремонт сучасні.Дім знаходиться за кфс ,5 хвилин до метро
Ответ дляПэрисхилтонша
дякую, в Полтаві теж дорожче ніж у Києві зараз, бо не саме місто не обстрілюють, сподіваюся що й не будуть, дитина вчиться там
Ответ дляГірчинка
дякую!
Ответ дляСвятатабожа
дякую! а давно він знімає? бо звісно якщо людина давно живе, то й господарі не дуже ціну піднімають, ми теж якщо люди живуть та все добре, не стараємось підіймати, зараз ціна 7 тис якщо б квартирантка не зібралася за кордон, ми б ціну не піднімали, завжди здавали трішки нижче ринку, щоб швидше знайти та щоб нормальні люди жили довго
Святатабожа• 03 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Живе 2 роки,і він задоволений ,і орендодавці.
Ответ дляСвятатабожа
а, ну звичайно тоді, мабуть йому ціну або не піднімають, або піднімають по мінімуму, зрозуміло, дякую