На лун дивилися ціни дуже різні, не знаю реальної.
Однокімнатний хрущ на Нивках але за Інтернаціональною вже. Другий поверх. Звісно що газ. Вікна пластик. Ремонту та техніці всій 2 роки, але квартиранти з"їдуть, стіни знову пофарбуємо, щоб свіжі були.
Кухня частково плитка (фартук, біля вікна стіна та половина стіни біля мийки), частково фарбована. Меблі нові та сучасні але бюджетні. Величезне євроліжко з ортопедичним матрасом.
З недоліків незасклений балкон, стара ванна (унітаз новий) та у санвузлі фарба, не плитка.
З техніки - холодильник, ел чайник, бойлер, пралка-автомат. плита газова 4 конфорки з духовкою (теж газ).
Від метро (Нивки або Сирець) їхати якщо без пробок то 10 хвилин, з пробками я більше 20 не їздила ніколи. Транспорт "носиться", до зупинки 5 хвилин, але будинок у дворі. Тихо.
Порадьте розумну ціну, щоб здати одразу, а не щоб стояло. Десь у кінці листопада планую здавати.
Ответ дляКарма хамелеона
Спросите у местного риэлтора
я у вас питаю, а більше у тих, хто зараз здає
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Я сдаю, вот как вы мучилась месяца 4 пока не нашла риэлтора. Тут же была цена, квартира сдана и все прекрасно
Ответ дляПринцепесочка
Покажите фото
немає сенсу, ми будемо дещо переробляти трішки, та ще й забанять, якщо буду фото показувати) це ж не комерційна тема, просто хочу орієнтуватися у цінах на зараз плюс-мінус
Ответ дляКарма хамелеона
у нас перед війною було навпаки, ріелтори винесли мозок та водили клієнтів ’на подивитися’. а мені їхати через усе місто... тоді через фейсбук здала напряму
Ответ дляМая твая не панимать
10 тыс + коммунальные
будинок старий, та й за опалення зараз платити ж доведеться
Ответ дляПирожкиня
7 тисяч. Не більше.
приблизно так думала 7-7,5
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Так вам нужно найти нормального риэлтора, через знакомых или соседей или коллег. Даете риелтору ключи и пусть мотается, работа у них такая
Ответ дляПланшетница
8-10, начните с 10
не хочеться довго шукати клієнтів, мені краще знайти нормальних швидше. ніж кататися туди-сюди сто разів
Ответ дляКарма хамелеона
ексклюзиви теж були раніше, не хочу чесно кажучи, може у інших містах ріелтори краще працюють, а у Києві я б ключів не віддала нікому
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
7 тисяч. Не більше.
+ .
Знакомые печерск хрущ снимают , квартира нормальная новая мебель техника , 8 штук
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Тогда зайдите на известный сайт из 3х букв, отсортируйте предложения сдачи в вашем районе на вашу жилплощадь и посмотрите цену
Ответ дляelegante
+ .
а де на Печерську не знаєте? цікаво, чи далеко від метро
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Не отдавайте , потеря времени ))
Мне отдали ключи )) но это моя подруга и она не в стране ))
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Не шутите так))
То не я, то девушка постебалась)
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Знаю .. близко
Ответ дляКарма хамелеона
заходила вже, сподіваюся що тут дівчата може відпишуться хто здає, бо там дуже велика різниця, є й 2-ки по 7, щоправда такі, що дивитися страшно, але є, знову ж не факт, що то реальні хати, ми колись вирішили прозвонити, половини тупо не існує
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
С вашего описания не больше 7
Ответ дляelegante
Не отдавайте , потеря времени ))
ну якби я була за кордоном, теж би комусь віддала, тут немає виходу, а так краще сама здам, бо ріелтори мутять, та й взагалі я хочу бачити теж тих, хто збирається жити, може вони мені не сподобаються
Ответ дляКарма хамелеона
С вашего описания не больше 7
ну мої й жили за 7, тільки квартирантка різко вирішила поїхати до доньки у Польщу, звільняється з роботи та їде, ось доводиться нових шукати несподівано
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Вы правы , из моего опыта , риелторы ведут всех с надеждой урвать % . В последнее время сдавала людям без риелторов .
Ответ дляelegante
в тому й проблема, що вони не хочуть задовольнити потребу клієнта, а їм аби здати бігом, вхопити % та втікти(