diamond_shop• 02 ноября 2023

За скільки здати однушку-хрущ, Київ?

На лун дивилися ціни дуже різні, не знаю реальної.

Однокімнатний хрущ на Нивках але за Інтернаціональною вже. Другий поверх. Звісно що газ. Вікна пластик. Ремонту та техніці всій 2 роки, але квартиранти з"їдуть, стіни знову пофарбуємо, щоб свіжі були.

Кухня частково плитка (фартук, біля вікна стіна та половина стіни біля мийки), частково фарбована. Меблі нові та сучасні але бюджетні. Величезне євроліжко з ортопедичним матрасом.
З недоліків незасклений балкон, стара ванна (унітаз новий) та у санвузлі фарба, не плитка.

З техніки - холодильник, ел чайник, бойлер, пралка-автомат. плита газова 4 конфорки з духовкою (теж газ).

Від метро (Нивки або Сирець) їхати якщо без пробок то 10 хвилин, з пробками я більше 20 не їздила ніколи. Транспорт "носиться", до зупинки 5 хвилин, але будинок у дворі. Тихо.

Порадьте розумну ціну, щоб здати одразу, а не щоб стояло. Десь у кінці листопада планую здавати.
5cmhybyna• 02 ноября 2023
12000
Мая твая не панимать• 02 ноября 2023
10 тыс + коммунальные
Принцепесочка• 02 ноября 2023
Покажите фото
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Спросите у местного риэлтора
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Спросите у местного риэлтора
я у вас питаю, а більше у тих, хто зараз здає
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Я сдаю, вот как вы мучилась месяца 4 пока не нашла риэлтора. Тут же была цена, квартира сдана и все прекрасно
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Покажите фото
немає сенсу, ми будемо дещо переробляти трішки, та ще й забанять, якщо буду фото показувати) це ж не комерційна тема, просто хочу орієнтуватися у цінах на зараз плюс-мінус
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
у нас перед війною було навпаки, ріелтори винесли мозок та водили клієнтів ’на подивитися’. а мені їхати через усе місто... тоді через фейсбук здала напряму
Пирожкиня• 02 ноября 2023
7 тисяч. Не більше.
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
10 тыс + коммунальные
будинок старий, та й за опалення зараз платити ж доведеться
Планшетница• 02 ноября 2023
8-10, начните с 10
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
7 тисяч. Не більше.
приблизно так думала 7-7,5
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Так вам нужно найти нормального риэлтора, через знакомых или соседей или коллег. Даете риелтору ключи и пусть мотается, работа у них такая
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляПланшетница
8-10, начните с 10
не хочеться довго шукати клієнтів, мені краще знайти нормальних швидше. ніж кататися туди-сюди сто разів
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
ексклюзиви теж були раніше, не хочу чесно кажучи, може у інших містах ріелтори краще працюють, а у Києві я б ключів не віддала нікому
Тихомандражная• 02 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
12000
Ха ха ха)) серьезно??
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляПирожкиня
7 тисяч. Не більше.
+ .
Знакомые печерск хрущ снимают , квартира нормальная новая мебель техника , 8 штук
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Тогда зайдите на известный сайт из 3х букв, отсортируйте предложения сдачи в вашем районе на вашу жилплощадь и посмотрите цену
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Ха ха ха)) серьезно??
Та это была шутка)
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляelegante
+ .
а де на Печерську не знаєте? цікаво, чи далеко від метро
Тихомандражная• 02 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Та это была шутка)
Не шутите так))
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Не отдавайте , потеря времени ))
Мне отдали ключи )) но это моя подруга и она не в стране ))
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляТихомандражная
Не шутите так))
То не я, то девушка постебалась)
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Знаю .. близко
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
заходила вже, сподіваюся що тут дівчата може відпишуться хто здає, бо там дуже велика різниця, є й 2-ки по 7, щоправда такі, що дивитися страшно, але є, знову ж не факт, що то реальні хати, ми колись вирішили прозвонити, половини тупо не існує
Карма хамелеона• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
С вашего описания не больше 7
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляelegante
Не отдавайте , потеря времени ))
ну якби я була за кордоном, теж би комусь віддала, тут немає виходу, а так краще сама здам, бо ріелтори мутять, та й взагалі я хочу бачити теж тих, хто збирається жити, може вони мені не сподобаються
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляКарма хамелеона
С вашего описания не больше 7
ну мої й жили за 7, тільки квартирантка різко вирішила поїхати до доньки у Польщу, звільняється з роботи та їде, ось доводиться нових шукати несподівано
genteestupida• 02 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Вы правы , из моего опыта , риелторы ведут всех с надеждой урвать % . В последнее время сдавала людям без риелторов .
автор diamond_shop • 02 ноября 2023
Ответ дляelegante
в тому й проблема, що вони не хочуть задовольнити потребу клієнта, а їм аби здати бігом, вхопити % та втікти(