Простецкая• 02 ноября 2023

Грюкнуло чи показалось?

?
Головний кошак• 03 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
А чё киев все время боится? 😂 от Харькова тем почти нет )
Потому что они все свалили в Киев.
Невгамовна сила• 03 ноября 2023
Ответ дляГоловний кошак
Потому что они все свалили в Киев.
Дома мы
РойЛеля• 03 ноября 2023
Як це мопеди добрались аж до західних областей? Чому їх не збивають на шляху?
КрестьянинДиор• 03 ноября 2023
Не слежу за картами тревог и не следила.Все узнаю утром с инета.
PmB• 03 ноября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
І Дніпру, і Хмельниччині, і Одещині, і Миколаєвщині, і ще деяким місцям... але найстрашніше, як завжди, киянам.
Какое злое .
Вам Киев в горле застрял.?
PmB• 03 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Что бы вы спросили и глупо зубоскалили.
PmB• 03 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
И ,женщина ,Киев с большой буквы. Позорище.
Крайня невістка• 03 ноября 2023
Ответ дляValentina0701
Так зачем вы заходите в тему, если вопрос был задан киевлянам?
Може тому що з назви теми це незрозуміло?
Kidstaff Bot• 03 ноября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
mamaМия• 03 ноября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Бо половина харковчан в Києві зараз)) принаймі у нас на роботі точно))
Екатерина27• 03 ноября 2023
Боже, девочки, вам не стыдно? Кто там такой умный киевлян в трусости обвинять? Черновцы? А где вы со своими смешками в сад были?
Кузякин• 03 ноября 2023
Удалено администрацией...
Isa Dora• 03 ноября 2023
Ответ дляСіточка
Мене блін інше налякало, під Києвом. У небі, як зірка, чи лампочка схоже по небу рухається повільно і хоп, пропало Темно вже було, окрім світла нічого не видно. Другий раз швидко рухається і знов пропало і не з´явилось. От що за хрінь?
Супутник маска писали
Екатерина27• 03 ноября 2023
Ответ дляIsa Dora
Супутник маска писали
У вівторок ввечері над Києвом їх штук 10-15 було видно
vikohka• 03 ноября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Хмельниччина не пише нічого, мовчки терпить, хоча майже всі мопеди на Старкон завжди летять. І Ізмаїл не пише, мовчить. І ще багато хто.
и что? neльзя писать?
vikohka• 03 ноября 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Возьмите на полке медальку за отвагу
вот к чeму такую фигnю писать?
vikohka• 03 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
а вы думаeтe, систeмы ППО nа каждом кв.м.?
РойЛеля• 03 ноября 2023
Ответ дляvikohka
А при чому на кожному? В кожній обл точно є. А долетіли аж туди
vikohka• 03 ноября 2023
Ответ дляРойЛеля
мда, обьясnять бeсполeзnо, eщe и вам.
vikohka• 03 ноября 2023
а мne ne xватаeт Xвилюваллочeк. ne так страшnо, когда общаeшься.
Ирина-bbd0• 03 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Мы бы с Вами сутками в ней сидели. Сколько вчера 10 или 11 было? Я уже не считаю .оно не умолкает то вытьё