Помидорина• 03 ноября 2023
Эпштейн-Барр вирус
Какие иследлвания надо сдать и как вообще диагностируется этот вирус, как лечится и какие у него симптомы. Поделитесь опытом, спасибо
Мастер Класс• 03 ноября 2023
Якщо захворієте у дорослому віці, то температура без інших симптомів до 40-ка, яка погано збивається, слабкість. Здається кров саме виявлення даного вірусу, не всі лабораторії за нього беруться.
Потім до пів року не можна засмагати, взагалі краще уникнути сонця. Дає ускладнення на внутрішні органи, кому як ’пощастить’.
Copy-Paste• 03 ноября 2023
Автор, Вам до інфекціоніста, при ньому збільшені лімфовузли, висока температура, яка майже не збивається, важка слабкість, це все що пам‘ятаю)
Повітруля• 03 ноября 2023
Обострение при любой инфекции( Анализы в любой лаборатории,насколько я знаю.Но можно быть носителем и не болеть.
Помидорина
• 03 ноября 2023
Ответ дляМастер Класс
А не может быть температура 37,5-37,7?
Это к инфекционисту мне идти?
Помидорина
• 03 ноября 2023
Ответ дляПовітруля
А на анализе крови как-то проявляется ?