Малявка ще та• 03 ноября 2023
Зі скількох градусів одягаєте 5 ти річкам колготи під штани?
Примарочка• 03 ноября 2023
Двое детей. Колгот вообще не было.
Я их с детства ненавижу на себе, поэтому и детям не покупала.
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Від дитини залежить, я своїм трьом одягала десь з середини вересня.
Летала_НаМетле• 03 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Двое детей. Колгот вообще не было.
Ну не важно, леггинсы. Дочке колготки в мороз, сыну леги.
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Я сама прості колготи ношу під джинси вже два тижні, в кабінеті дуже холодно(будівля - бувший садочок), зараз 14 градусів, це тепло комусь?
Повітруля• 03 ноября 2023
Моїм 10, вдягають підштанки вже тиждень. + костюми на флісі
Вже дорослі, самі вирішують. В дитинстві теж полюбляли тепло вдягатись.
Дивіться по своїм дітям. Хтось в футболках, хтось в куртках
Пік Антна• 03 ноября 2023
Під джинси з 8-10 градусів. На флісі з 0. Сьогодні 14 градусів, але вітер, тому залежить від погоди в цілому
Замурмишка• 03 ноября 2023
Колготки не купувала цьогоріч. В садок штани, зверху штани від комбінезона. Так минулу зиму водила, колготи не знадобились.
ГонУрова дівка• 03 ноября 2023
Не одеваю даже в мороз.Маленькому рейму на человечек одевала,потом на лёгкие штаны в сад.А так мой ещё в кофте ходит,с утра 5,днём 15.Он даже в мороз не оденет лосины.
Непереможна• 03 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Комусь тепло. Я в плаще еще хожу. Колготки под джинсы только в минус.
ИМХОля• 03 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Вот Она Я• 03 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Бідні діти
ИМХОля• 03 ноября 2023
Ответ дляЗамурмишка
В нас в садочку адська спека. Штани та футболка, без колгот.
в сина теж дуже жарко в класі, сидіти 5 уроків в джинсах на флісі чи легінсах і штанах -то можна зжаритись. Ходить просто в джинсах
Малявка ще та
• 03 ноября 2023
Ответ дляБрюльтик
Легінси, а зверху штани на флісі, їх у садочку знімає.
Легінси, це ж теж вид штанів. Тобто 2 штанів?
Злюка бобер• 03 ноября 2023
Моїй 7, ще не одягала. Або джинси, або колготки, або лосіни. Вони ж бігають, не холодно.
Малявка ще та
• 03 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Какие штаны? Если на флисе, то этого достаточно всегда было
А якщо застудять статеві? З дитинства
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Ответ дляВот Она Я
Бідні діти
Нормальні діти, спортсмени. Старшому вже 20, єдине - має холодову алергію, дуже тече з носа і чхає, як хоч трохи змерзне.
ИМХОля• 03 ноября 2023
Ответ дляПовітруля
на вулиці вдень +10-15 весь цей тиждень, а в мороз тоді як одягаються? якщо зараз підштанники і флісові штани?
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Ответ дляМалявка ще та
А якщо застудять статеві? З дитинства
Нікого не слухайте, вдягайте, як самі вважаєте за потрібно, але узгоджуйте з дітьми. Є діти, який дійсно не холодно.
Пригаю-цибаю• 03 ноября 2023
Ответ дляИМХОля
Ну в мене зараз колготи бавовняні і тоненькі легінси на тонкому флісі, в мороз в них холодно, зараз норм. Я ж не буду ходити в капронках, як моя 60 річна колега, бо їй так зручно всю зиму.
ИМХОля• 03 ноября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
та бавовняні колготи то взагалі на люті морози, в +15 в них дуба можна врізати ще й легінсами
Примарочка• 03 ноября 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ни то ни другое
Ни сыну ни дочке.