Мама фіфті цента• 03 ноября 2023
Чем наполняете себя?
Работаю удаленно ( не Пашу, а работаю в удовольствие). Учу английский, курсы маркетинга.
Весь домашний быт налажен.
Один раз в неделю генеральная уборка и готовка на людях, которых прекрасно с этим справляются.
Вечером фильмы, иногда рестораны.
Муж и ребенок.
Но ловлю себя на мысли, что мне скучно.
Чем занимаете себя?
Спасибо всем.
Весь домашний быт налажен.
Вечером фильмы, иногда рестораны.
Муж и ребенок.
Но ловлю себя на мысли, что мне скучно.
Чем занимаете себя?
Спасибо всем.
західний_діалект• 03 ноября 2023
В мене сил немає ні на шо крім роботи
Не знаю як ви з сім’ями справляєтесь)))
Жирафовое варьенье• 03 ноября 2023
Помогаю нуждающимся людям и бездомным животным. Очень наполняет.
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ длязахідний_діалект
В мене сил немає ні на шо крім роботи
Не знаю як ви з сім’ями справляєтесь)))
З якими сімʼями? У мене Ольга сімʼя)
Доньці 14. Після школи проводимо трохи час разом, однак вона зараз сепарується і уникає нас. Вчиться нормально, займається додатково. Чоловік вдома з 18:30-19:00
Що мені потрібно для них робити?)
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Мене це нажаль вже не наповнює. У 2014 пройшла через, тільки спустошення і негайний досвід..
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
Имею гектар буряков,с ними не соскучишься
Це ваша робота чи бізнес?
Бронетапці• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Це ваша робота чи бізнес?
какая разница,вы хотите этим заняться?
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
какая разница,вы хотите этим заняться?
🤪
Файна цьоця• 03 ноября 2023
с трудом представляю, как можно быть скучно при наличии в жизни курсов по маркетингу...
Мозг плавится
пазлы пытаешься сложить
разработка стратегий...
ЛОМы. реклама
стейкхолдеры
фиговые у вас курсы, видимо
Мозг плавится
пазлы пытаешься сложить
разработка стратегий...
ЛОМы. реклама
стейкхолдеры
фиговые у вас курсы, видимо
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
какая разница,вы хотите этим заняться?
Головне щоб вас це наповнювало.
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Мозг плавится
пазлы пытаешься сложить
разработка стратегий...
ЛОМы. реклама
стейкхолдеры
фиговые у вас курсы, видимо
Мозг плавится
пазлы пытаешься сложить
разработка стратегий...
ЛОМы. реклама
стейкхолдеры
фиговые у вас курсы, видимо
Мабуть ще життя фігове?)🤣🤣🤣
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Мозг плавится
пазлы пытаешься сложить
разработка стратегий...
ЛОМы. реклама
стейкхолдеры
фиговые у вас курсы, видимо
Мозг плавится
пазлы пытаешься сложить
разработка стратегий...
ЛОМы. реклама
стейкхолдеры
фиговые у вас курсы, видимо
І сімʼя фігова?) і робота фігова?)
Мабуть просто ви не на ті курси потрапили))
Вумна, аж страшно• 03 ноября 2023
Йога, прогулки с собаками( у меня 2 мопса). Осень красивая. На выходных за грибами с друзьями собрались, потом шашлык.
Дело было давно• 03 ноября 2023
Знаєте, є такий відомий мемний , де в кінці чувак ’ а н, шото я биконула’?)
Двоє дітей, орендована квартира, счас жопа з фінансами, з усіх сторін постійно щось хочуть , жопа також, до речі, на стресі виросла і не скидається, та ж англійська, проф всяка х...ня, купа обов´язків, секс... Та блін що це??? Відносин не має. З отим всим сама
Я х .й його знає чим мене наповнити. Мені не сумно. Я не вивожу вже просто
Бронетапці• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Головне щоб вас це наповнювало.
ваши страдания молодого Вертера от безделья и равнодушия семьи друг к другу
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Я не жаліюся, маю паралельно купу всякого гімна.
Я питаю чим люди наповнюються)
Дело было давно• 03 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
Ой ... Пам´ятаю батьки мали пару гектарів того буряка, який вручну треба було зібрати після трактора, закинути на трактор, перечислити, закинути знову на трактор.
Аж передьоргнуло від згадки)))
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
😂😂😂
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Аж передьоргнуло від згадки)))
У мене в дитинстві мої батьки працювали на колгоспному полі і нас до праці привчали, мабуть з років 6 чи 7.
Мене аж передьоргнуло всередині, як прочитала)
Файна цьоця• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
І сімʼя фігова?) і робота фігова?)
Я Вам написала конкретно.
Где в моем сообщении про семью и работу?
Я, может и не на те курсы попала, в отличие от Вас, но я профессиональный маркетолог и фандрайзер.
Поэтому, с трудом представляю, как можно быть скучно при обучении маркетингу.
Дело было давно• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Я питаю чим люди наповнюються)
А я нию . ))
А якщо чесно, то оце б океаном наповнилася. Я його бачила тільки з ілюмінатора літака. Отак щоб сісти на березі, а він шепоче до тебе. І поруч нікого. І так сидіти, і слухати, слухати, і дивитися вдаль
Бронетапці• 03 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
Аж передьоргнуло від згадки)))
Зато скучать было некогда)
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Я Вам написала конкретно.
Професійний?
Мила, я також професійний. Навчаюся на курсах, щоб бачити і чути нове при Гарварді. А ви мабуть десь трохи застрягли, якщо у вас плавляться мозги.
Не підвищуйте самооцінку зарахунок когось)
Дело было давно• 03 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Мої пішли далі. Вони забрали з колгоспу свою землю і стали фермерами. Тоді то не дуже ще підтримувалося. По всьому селу городи з картоплею, поле з цукровим буряком, кукурудза .. вдома корови, гуси... одне літо все провела біля ставку з гусьми. Отак зранку вигнала, в обід пригнала, поїла в назад до вечора. Прийшли в школу , діти про море розповідають, про пригоди, а я ... Зате читала.
Мама фіфті цента
• 03 ноября 2023
Ответ дляДело было давно
А я нию . ))
І мені б так) але трохи не час зараз.
Все у нас це буде, я бажаю і вам і собі цього ❤️
Дело было давно• 03 ноября 2023
Ответ дляБронетапці
Зато скучать было некогда)
Там би хоч трішки відпочити. То просто жахливо насправді (((