03 ноября 2023

В акции каких компаний вы вкладываетесь?

Сумма небольшая от продажи квартиры, хочу вложить с наименьшим риском
2410diana2410 03 ноября 2023
В акции АТБ
6 14
Знову Я 03 ноября 2023
Домовичек
Міряно-переміряно 03 ноября 2023
Ответ для2410diana2410
В акции АТБ
Мати тріля 03 ноября 2023
Фонды sp500
Шопингмонстр 03 ноября 2023
Я акционер
Какие акции покупаете?
Я покупаю по акциям 😆☺️☺️
автор Весотехник 03 ноября 2023
Девочки это все смешно, но нужно для детей как-то сохранить наследство
Знову Я 03 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
Девочки это все смешно, но нужно для детей как-то сохранить наследство
ну вы нашли где спрашивать.
сходите в песочницу спросите еще))
Дружная семейка 03 ноября 2023
Форум на сайті фінанс .уа і на доу , тут не той формат
ДеньгиНеСдаю 03 ноября 2023
Ответ дляВесотехник
Девочки это все смешно, но нужно для детей как-то сохранить наследство
Ну то ви не тут, а у фінансового консультанта запитайте
ДеньгиНеСдаю 03 ноября 2023
Я іноді дивлюся на подібні запитання і дивуюся. Люди, ви серьозно? Це місце де вам точно порекомендують 50 відтінків заморозки курки. Про акції в атб, але точно не які краще: гугла чи фейсбука
ГейСюда 03 ноября 2023
Краще - в різні. Більше SP500, як вам вже порадили вище.
Частину в надійні типу Кока кола, Дісней і так далі. Дивіться просто як вони почуваються останні роки.
Маленький відсоток можна і в більш ризикові проекти.
автор Весотехник 03 ноября 2023
Дівчата , Всім дякую за поради
В рот не ложи 04 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
Краще - в різні. Більше SP500, як вам вже порадили вище.
Частину в надійні типу Кока кола, Дісней і так далі. Дивіться просто як вони почуваються останні роки.
Маленький відсоток можна і в більш ризикові проекти.
А як можна вкласти в акції Дісней?
ГейСюда 04 ноября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
А як можна вкласти в акції Дісней?
Реєструєтеся на відповідних біржах, переказуєте туди кошти і купуєте через брокера.
І не лякайтесь, це тільки звучить страшно, насправді все просто.
Для українців найбільш оптимальна біржа - Інтеректів брокерс.