03 ноября 2023

Затримка, тест негативний, алкоголь.

Затримка 7 днів, якщо виявиться що вагітна, переживаю за дитину, до паніки просто(((не планувала вагітність, вживала алкоголь і багато. Що тепер буде ((( як вважаєте, якщо термін 3-5 тижнів, чи вплине на розвиток дитини?
Начальник Анонимов 03 ноября 2023
Если вы не запойная, то никак
Отжигающая 03 ноября 2023
Автор, я забеременела двойней в ноябре, узнала об этом только в декабре, весь ноябрь ходили на дни рождения, штук семь наверное за весь месяц. У меня проблем с алкоголем нет, но пару бокалов шампанского я выпивала всегда. Детей доносила до 38 недель, все ок
Нічний дожор 03 ноября 2023
Если задержка 7 дней, то тест показал бы уже.
Где-то читала, что в первый месяц, если не прям по 4 литра пива через день, а раз два выпил, то с ребёнком все ок будет
БЦАшка 03 ноября 2023
В перших тижнях вагітності, коли внутрішні органи формуються, споживання алкоголю може мати негативний вплив на розвиток плоду і спричинити вроджені вади, тому краще швидше звурнутись до гінеколога
автор Маргарита и Мастер 03 ноября 2023
Ответ дляОтжигающая
Автор, я забеременела двойней в ноябре, узнала об этом только в декабре, весь ноябрь ходили на дни рождения, штук семь наверное за весь месяц. У меня проблем с алкоголем нет, но пару бокалов шампанского я выпивала всегда. Детей доносила до 38 недель, все ок
Вы меня успокоили немного.
Я пила этот месяц часто и много, нервы сдали. Страшно теперь.
Отжигающая 03 ноября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Вы меня успокоили немного.
Я пила этот месяц часто и много, нервы сдали. Страшно теперь.
Не накручиваете себя. Вот эти ваши тревоги и терзания гораздо хуже для ребенка. Успокойтесь, и действительно, если бы была беременность, то тест уже показал бы
Сокодавка ще та 03 ноября 2023
плацента еще не сформирована, ребенок практически автономен. Не нервничайте понапрасну - это вреднее.
Забула що? 03 ноября 2023
А багато це як часто і в яких дозах приблизно? Що саме пили?
автор Маргарита и Мастер 03 ноября 2023
Ответ дляСокодавка ще та
плацента еще не сформирована, ребенок практически автономен. Не нервничайте понапрасну - это вреднее.
Спасибо за слова поддержки
Алекс-1022 03 ноября 2023
Так тест уже показал бы. Не думаю что вы беременны
автор Маргарита и Мастер 03 ноября 2023
Ответ дляЗабула що?
А багато це як часто і в яких дозах приблизно? Що саме пили?
Пила все, міцні напої теж. Багато, не рахувала
Алекс-1022 03 ноября 2023
У меня мой первый парень. Его мама матерая бизнесменша. Пила немного и курила все беременность. И ничего родился нормальный еще и очень умный. И симпатичный. Только толстый
JulJul07 03 ноября 2023
Не повредит ребенку! Не переживайте!
Бокс-орун 03 ноября 2023
Якщо вагітність підтвердиться, більше не пийте. Все буде добре.
автор Маргарита и Мастер 03 ноября 2023
Ответ дляБокс-орун
Якщо вагітність підтвердиться, більше не пийте. Все буде добре.
При вагітностях не п´ю й не курю. Вже є двоє старших дітей. Тому так і переживаю, що зловживала(((
Федорино Горе 03 ноября 2023
більшість не знає про вагіиність і вживає алкоголь
багато дітей зачаті на свята і по п´яні
і нічого
ембріон перші тижні захищений і харчується всередині плідного яйця якось так
не переживайте)
автор Маргарита и Мастер 03 ноября 2023
Ответ дляФедорино Горе
більшість не знає про вагіиність і вживає алкоголь
багато дітей зачаті на свята і по п´яні
і нічого
ембріон перші тижні захищений і харчується всередині плідного яйця якось так
не переживайте)
Дякую
Укр_жіночка 03 ноября 2023
Тут не треба вважати щось, це об´єктивна фізіологія - якщо Ви вагітні, на такому терміні дитина ще не пов´язана з материнським організмом через плаценту, ембріон живиться з жовткового мішка. Тому те, що Ви спожили, ніяк не могло потрапити до ембріона. Хвилюватись нема про що.
Федорино Горе 03 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
В перших тижнях вагітності, коли внутрішні органи формуються, споживання алкоголю може мати негативний вплив на розвиток плоду і спричинити вроджені вади, тому краще швидше звурнутись до гінеколога
ну зачем вы бред пишете?