ніколи такого не було• 03 ноября 2023

Хто зараз знаходиться у Тайланді. Зникла дівчина з України

У моїх добре знайомих людей , зникла дівчина з сімї, яка поїхала в цю країну з метою заробітку. Звати Богдана, 21 рік. Кілька місяців тому вона виїхала з Польщі в Таїланд на роботу. Незважаючи на юний вік, Богдана знає 5 мов і вільно володіє трьома, легко знайшла роботу в готельному бізнесі. На жаль, кілька тижнів тому її викрали і вивезли з Таїланду під приводом нової роботи. Ймовірно, вона стала жертвою торгівлі людьми. Її утримують проти її волі в прикордонній зоні між Таїландом і Лаосом. Вона двічі намагалася втекти, але, на жаль, її спіймали і жорстоко побили. В якості покарання її закували в кайдани і ув´язнили. Подальші спроби втечі можуть закінчитися смертю. З розповіді Богдани видно, що група викрадених дуже велика. На жаль, корумпована місцева поліція, швидше за все, також співпрацює зі злочинцями. Викрадена Богдана зуміла отримати телефон і зв´язалася з рідними. Брат Богдани залишився в Польщі, живе і працює тут уже кілька років. Він живе з батьками нареченої – разом вони утворюють дружню сім’ю.

Про випадок викрадення Богдани було повідомлено польську поліцію, але процедури та той факт, що дівчина утримується в Азії у важкодоступній місцевості, означає, що можливості поліції обмежені публікацією інформації про розшук у міжнародній поліції. системи. Брат Богдани встановив контакт із групою польських детективів, які ведуть справи про зниклих людей по всьому світу. У них багато успіхів, останній відбувся кілька тижнів тому, коли вони знайшли зниклого жителя Вроцлава в Таїланді. Після попередніх переговорів бригада розпочне пошуки. Ми несемо лише витрати, пов’язані з перельотом слідчо-оперативної групи на місце події, проживанням та оплатою «місцевої влади».
Команда детективів відмовилася від винагороди та здійснюватиме свою діяльність безкоштовно. Якщо буде зібрано більшу суму, кошти будуть спрямовані на розшук інших зниклих безвісти.

Це з його слів. Потрібна ваша допомога. Люди, які можуть допомогти іншим способом або знають про подібні викрадення в Таїланді, Лаосі та Бірмі або мають місцеві контакти в цих місцях, будь ласка, зв’яжіться з детективами електронною поштою за адресою: biuro@detektyw.vip
Скіфська пектораль• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Я перепрошую, яку мені інформацію надали таку я і написала. Я дійсно незнаю звідки у них такі подробиці. Нам залишається лише здогадуватися, бо на щастя зараз не є на її місці
Так как ее фамилия?

Чумачечая Весна• 03 ноября 2023
автор, мне кажется важнее не фото (мы то ее не опознаем)), а данные девушки, ФИО, ну и обращение в соответсвующие органы. Мы вообще тут ни о чем.
Тро Нью-Йорку• 03 ноября 2023
Тут на форумі, та й хвичайні люди, які зараз в Тайланді, мало чим дпоможуть. Вам в посольство/консульство, а вони вже в поліцію нехай звертаються. Як по-іншому?
rebecca-f305• 03 ноября 2023
Азіати падки на гроші. Заплатити поліціянтам та місцевим і самі все розкажуть та знайдуть. Але час - це ризик. Якщо вона потрібна живою їхати треба ще вчора.
Шеллар• 03 ноября 2023
Новий вид шахрайства - оригінально, такого розводу ще не було.
Номер картки постраждалої, яка терплячи тортури, надасть консультацію як ліпше перевести гроші на власне спасіння вже був? Чи цим буде займатися кол-центр Житомира, а вибачте безкорисливі детективи Польші?
Харчовий тріль• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ну мабуть звʼязалися з польською поліцією тому що проживають наразі в Польщі усією сім’єю, зрештою то їх справа
Забавно. Пооживают в Польше, дочь в Тае работала, а произошло ЧП: дівчата-українки, допоможить?)
Локшина на вухах• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Як не при чому? Гроші вони просять… Даних немає ніяких, що за детективи хз, але гроші дайте

автор ніколи такого не було • 03 ноября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
1. « По словам моїх друзів» - чиїх друзів? Аноніма?
2. Чому не пішли до укр консульства?
3. Що за брат, де його сторінки в соц мережах?
4. Що за детективи, де їх сторінки в соц мережах?
5. А в дівчини також сторінки немає, тільки фото?
6. Це якась хєрня, яка тхне шахрайством
Удалено администрацией...
Скіфська пектораль• 03 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
А с кого ещё деньги собрать?
Перемелица• 03 ноября 2023
В Єгипті полька випала з даху,перебуваючи там з хлопцем, друзі були , того хлопця єгипетська поліція затримала і не дала жодного доступу Польщі ,їх поліції , не передала хлопця хоч всі друзі свідчили що це був нещасний випадок.Пришили йому згвалтування,хоч вони були парою жили разом і спали ,хороші стосунки, та єгиптяни домалювали багато свого і не передали справу Польщі ,був сильний резонанс і не помогло особо, а тут Тай ще й незаконно і дівчина громадянка України, незнаю яким дивом тим має займатись Польща :(
Все до блиску• 03 ноября 2023
Какая то сказка
Вредняжка• 03 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Ага, денег дайте, это ппц, украинцам же больше некуда деньги девать
ЭмчЭндЭм• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ні сімʼя досить порядна і престижна, сказали що їй запропонували роботу в Тайланді в готельно-ресторанному бізнесі. Тому поїхала, більше інформації незнаю на жаль
Автор, обращайтесь в Украинское консульство, если она гражданка Украины, Польша тут ни при чем. И, если будете туда обращение писать, давайте по делу, без деталей, что ее брат проживает с родителями невесты, в чьем именно доме и какую хорошую семью они создали- как это относится к делу?
Харчовий тріль• 03 ноября 2023
Ответ дляВредняжка
А чем помогут находящиеся в Тайланде?
Все бросят и начнут искать. Сколько там того Тая)
Ответ дляХарчовий тріль
Заработок в Таиланде в 21 год? Что-то в сфере финансов и высоких технологий?
Отож то, перша думка яка спадає - ескорт.
Скіфська пектораль• 03 ноября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Какая то сказка
Согласна.
Локшина на вухах• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Удалено администрацией...
Ви так кажете - моїх особисто. Але ви анонім тут на форумі. В чому взагалі прикол так казати, що то ваші знайомі, якщо вас ніхто не знає тут, ви навіть аноніма не виключили
Спасу мир• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Удалено администрацией...
Ви ж пишите що ваші знайомі а як звати дівчину не знаєте, прізвище не знаєте, шахраї якісь недолугі пішли
Вредняжка• 03 ноября 2023
Ответ дляПеремелица
Вы про Магдалену Жук? Вроде еще в прошлом году должны были обнародовать польское расследование, но в обещанное время его не было(

Скіфська пектораль• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Да какая разница.
Почему не украинское консульство?
Зачем деньги на польских ’детективов’?
Тут как тут• 03 ноября 2023
Если советчицы и находятся в тае, всё бросят и волосы назад побегут в Лаосе искать её? У неё родители есть, брат, пусть едут и ищут, идут в украинское посольство.
Харчовий тріль• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Вон уже деньги собирают

https://vsn.ua/news/stala-zhertvoyu-torgivli-lyudm...
А деньги зачем? Семья же богатая и престижная?
Ответ дляСкіфська пектораль
Так как ее фамилия?
Прізвище теж не знаю
Вредняжка• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Прізвище теж не знаю
Как это? Это же ваши хорошие знакомые
Харчовий тріль• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
видно чувствовала себя самостоятельной. Судя по всему активный образ жизни у семьи, образованная, такие своей активностью к сожалению иногда бывают себе опасны
Такие не активностью опасны, а полным незнанием реального мира за стенами отелей или охраняемых апартаментов.
Чарівне зіллячко• 03 ноября 2023
Ищу не знаю кого, брат есть, но не поедет, памагити!
Ну прочтите ещё раз, что вы написали! Помогать кому, анониму? А родственники сидят дома? А нам бежать?
Ответ дляrebecca-f305
Найгірше те , що поліція там куплена, тобто щоб вони усе розповіли, де вона знаходиться та інші деталі. Потрібно запропонувати їм сумму в рази більшу
Локшина на вухах• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Удалено администрацией...
А це вже зовсім анекдот. Пустий акаунт чувака, обличчя якого не видно. Клас, 100% доказ, що це все правда…
Ответ дляШеллар
Який розвод? Особисто була знайома з цією сімʼєю, але не близько. Проживали у моєму селі, родина хороша. Я впевнена що це не розвод
annetta888• 03 ноября 2023
У мене багато друзів в Таї. Чим вони зможуть допомогти?
Напишіть, я їй попрошу 🙏