ніколи такого не було• 03 ноября 2023

Хто зараз знаходиться у Тайланді. Зникла дівчина з України

У моїх добре знайомих людей , зникла дівчина з сімї, яка поїхала в цю країну з метою заробітку. Звати Богдана, 21 рік. Кілька місяців тому вона виїхала з Польщі в Таїланд на роботу. Незважаючи на юний вік, Богдана знає 5 мов і вільно володіє трьома, легко знайшла роботу в готельному бізнесі. На жаль, кілька тижнів тому її викрали і вивезли з Таїланду під приводом нової роботи. Ймовірно, вона стала жертвою торгівлі людьми. Її утримують проти її волі в прикордонній зоні між Таїландом і Лаосом. Вона двічі намагалася втекти, але, на жаль, її спіймали і жорстоко побили. В якості покарання її закували в кайдани і ув´язнили. Подальші спроби втечі можуть закінчитися смертю. З розповіді Богдани видно, що група викрадених дуже велика. На жаль, корумпована місцева поліція, швидше за все, також співпрацює зі злочинцями. Викрадена Богдана зуміла отримати телефон і зв´язалася з рідними. Брат Богдани залишився в Польщі, живе і працює тут уже кілька років. Він живе з батьками нареченої – разом вони утворюють дружню сім’ю.

Про випадок викрадення Богдани було повідомлено польську поліцію, але процедури та той факт, що дівчина утримується в Азії у важкодоступній місцевості, означає, що можливості поліції обмежені публікацією інформації про розшук у міжнародній поліції. системи. Брат Богдани встановив контакт із групою польських детективів, які ведуть справи про зниклих людей по всьому світу. У них багато успіхів, останній відбувся кілька тижнів тому, коли вони знайшли зниклого жителя Вроцлава в Таїланді. Після попередніх переговорів бригада розпочне пошуки. Ми несемо лише витрати, пов’язані з перельотом слідчо-оперативної групи на місце події, проживанням та оплатою «місцевої влади».
Команда детективів відмовилася від винагороди та здійснюватиме свою діяльність безкоштовно. Якщо буде зібрано більшу суму, кошти будуть спрямовані на розшук інших зниклих безвісти.

Це з його слів. Потрібна ваша допомога. Люди, які можуть допомогти іншим способом або знають про подібні викрадення в Таїланді, Лаосі та Бірмі або мають місцеві контакти в цих місцях, будь ласка, зв’яжіться з детективами електронною поштою за адресою: biuro@detektyw.vip
Тектологиня 80lv• 03 ноября 2023
Две вопроса: причем здесь польская полиция? И откуда такие подробности об удерживании, побегах?
Такими вопросами украинское консульство там на месте должно заниматься.

Комиссия50%• 03 ноября 2023
Очень красивая. Лучше быть страшком чтоб не выкрали
5cmhybyna• 03 ноября 2023
Удалено администрацией...
Чумачечая Весна• 03 ноября 2023
мы тем более ничем не поможем.
Думаю нужно обращаться в нашу полицию, и чтобы она выходили на полицию Тая, но это треш.
Еще попробуйте написать в группу Пора валить ФБ, там очень много сидит релокантов с тая, все может быть
Вредняжка• 03 ноября 2023
А чем помогут находящиеся в Тайланде?
rebecca-f305• 03 ноября 2023
Таких випадків безліч. Як та юна модель з Одеси у Китаї. Де батьки? Якісь алкаші?
Що дівчина у 21 поїхала на заробітки аж у Тай. Нажаль іншого не треба було й очікувати.
Чумачечая Весна• 03 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
там же написано что смогла получить доступ к телефону

Тектологиня 80lv• 03 ноября 2023
Ответ дляКомиссия50%
Лучше не рисковать, когда ищешь работу в чужой стране. А страшко ты или красавица значения не имеет.
Чумачечая Весна• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
Удалено администрацией...
вы не перестаете удивлять
автор ніколи такого не було • 03 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Подробиці як мені розповіли вони отримують від неї бо їй вдалося знайти телефон, і зв’язатись з родичами
rebecca-f305• 03 ноября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Судя по всему родителям не до дочери. Польские власти тоже не причем. Она наверное даже не гражданка Польши.
Ответ дляТектологиня 80lv
Ну мабуть звʼязалися з польською поліцією тому що проживають наразі в Польщі усією сім’єю, зрештою то їх справа
Спасу мир• 03 ноября 2023
Вы думаете советчицы лучше полиции найдут девушку? Или тут каждый второй на выходные в Таиланде? Размещайте в фб, сайтах Таиланда, советчицы вам тут ничем не помогут
Скіфська пектораль• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
И при этом она связанная и телефон не отобрали , но побили.
И телефон есть где заряжать и денег на нем достаточно чтоб звонить

Вы серьезно в это верите?
Тектологиня 80lv• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Будучи закованной? Такое что-то. Может ее там задержали за наркотики какие нибудь и арестовали. Вот тогда у нее возможно и была бы возможность родным позвонить. А так, страстная история выходит.
Чумачечая Весна• 03 ноября 2023
Ответ дляrebecca-f305
вы не представляете себе сколько там работает и наших и узких, и именно работают в отельном бизнесе, а не то о чем вы подумали
Локшина на вухах• 03 ноября 2023
1. « По словам моїх друзів» - чиїх друзів? Аноніма?
2. Чому не пішли до укр консульства?
3. Що за брат, де його сторінки в соц мережах?
4. Що за детективи, де їх сторінки в соц мережах?
5. А в дівчини також сторінки немає, тільки фото?
6. Це якась хєрня, яка тхне шахрайством
Ответ дляrebecca-f305
Ні сімʼя досить порядна і престижна, сказали що їй запропонували роботу в Тайланді в готельно-ресторанному бізнесі. Тому поїхала, більше інформації незнаю на жаль
5cmhybyna• 03 ноября 2023
жінки начисто втратили інстинкт самозбереження. Їздять по всяких дірах. Ви затямте, шо жінкам самим небезпечно кататись. Навіть в тому же ЄС чи США

rebecca-f305• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Допустим
Но юной девочке ехать без мужа парня в Тай...
Чумачечая Весна• 03 ноября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль

Вы серьезно в это верите?
варианта что сначала получила доступ, а потом догнали, избили и связали не рассматриваете?
Харчовий тріль• 03 ноября 2023
Заработок в Таиланде в 21 год? Что-то в сфере финансов и высоких технологий?
дама_из_декрета• 03 ноября 2023
Прізвище дівчини ?
Оголошена дівчина у розшук?
rebecca-f305• 03 ноября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Нехай батько їде в Тай і там дає на лапу усім щоб знайти її. Це єдиний вихід.
Ответ дляСкіфська пектораль

Вы серьезно в это верите?
Я перепрошую, яку мені інформацію надали таку я і написала. Я дійсно незнаю звідки у них такі подробиці. Нам залишається лише здогадуватися, бо на щастя зараз не є на її місці
чир• 03 ноября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
2. Чому не пішли до укр консульства?
6. Це якась хєрня, яка тхне шахрайством
Вон уже деньги собирают

https://vsn.ua/news/stala-zhertvoyu-torgivli-lyudm...
Чумачечая Весна• 03 ноября 2023
Ответ дляrebecca-f305
Допустим
видно чувствовала себя самостоятельной. Судя по всему активный образ жизни у семьи, образованная, такие своей активностью к сожалению иногда бывают себе опасны
Тектологиня 80lv• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Если сначала доступ, то откуда известно, что было потом?
5cmhybyna• 03 ноября 2023
Ответ длячир
Вон уже деньги собирают

можливо лохотрон. Нашо гроші?
Скіфська пектораль• 03 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
нет конечно.
а как тогда они узнали что ПОСЛЕ того как она получила доступ к телефону ее догнали, избили и связали?