ніколи такого не було• 03 ноября 2023
Хто зараз знаходиться у Тайланді. Зникла дівчина з України
У моїх добре знайомих людей , зникла дівчина з сімї, яка поїхала в цю країну з метою заробітку. Звати Богдана, 21 рік. Кілька місяців тому вона виїхала з Польщі в Таїланд на роботу. Незважаючи на юний вік, Богдана знає 5 мов і вільно володіє трьома, легко знайшла роботу в готельному бізнесі. На жаль, кілька тижнів тому її викрали і вивезли з Таїланду під приводом нової роботи. Ймовірно, вона стала жертвою торгівлі людьми. Її утримують проти її волі в прикордонній зоні між Таїландом і Лаосом. Вона двічі намагалася втекти, але, на жаль, її спіймали і жорстоко побили. В якості покарання її закували в кайдани і ув´язнили. Подальші спроби втечі можуть закінчитися смертю. З розповіді Богдани видно, що група викрадених дуже велика. На жаль, корумпована місцева поліція, швидше за все, також співпрацює зі злочинцями. Викрадена Богдана зуміла отримати телефон і зв´язалася з рідними. Брат Богдани залишився в Польщі, живе і працює тут уже кілька років. Він живе з батьками нареченої – разом вони утворюють дружню сім’ю.
Про випадок викрадення Богдани було повідомлено польську поліцію, але процедури та той факт, що дівчина утримується в Азії у важкодоступній місцевості, означає, що можливості поліції обмежені публікацією інформації про розшук у міжнародній поліції. системи. Брат Богдани встановив контакт із групою польських детективів, які ведуть справи про зниклих людей по всьому світу. У них багато успіхів, останній відбувся кілька тижнів тому, коли вони знайшли зниклого жителя Вроцлава в Таїланді. Після попередніх переговорів бригада розпочне пошуки. Ми несемо лише витрати, пов’язані з перельотом слідчо-оперативної групи на місце події, проживанням та оплатою «місцевої влади».
Команда детективів відмовилася від винагороди та здійснюватиме свою діяльність безкоштовно. Якщо буде зібрано більшу суму, кошти будуть спрямовані на розшук інших зниклих безвісти.
Це з його слів. Потрібна ваша допомога. Люди, які можуть допомогти іншим способом або знають про подібні викрадення в Таїланді, Лаосі та Бірмі або мають місцеві контакти в цих місцях, будь ласка, зв’яжіться з детективами електронною поштою за адресою: biuro@detektyw.vip
энциклопУдия• 03 ноября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
1. « По словам моїх друзів» - чиїх друзів? Аноніма?
2. Чому не пішли до укр консульства?
3. Що за брат, де його сторінки в соц мережах?
4. Що за детективи, де їх сторінки в соц мережах?
5. А в дівчини також сторінки немає, тільки фото?
6. Це якась хєрня, яка тхне шахрайством
2. Чому не пішли до укр консульства?
6. Це якась хєрня, яка тхне шахрайством
6. Номер карти на збір коштів для хабарів тамошній поліції
ніколи такого не було
• 03 ноября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
На что деньги?
Скоріш за все на викуп. Точної інформації незнаю, я посередник
ніколи такого не було
• 03 ноября 2023
Ответ дляЗастряла
а что такое торговля людьми, куда их продают? в сексуальное рабство?
Так