Невгамовна сила• 03 ноября 2023
На завтра потрібна дівчина для випробування сучасного ліжка
По технічними характеристиками. Київ.
Леди Г• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Ні, це новенький, вищої категорії, тільки з дерева і матрац кажуть, що під кожного налаштований окремо, але потрібно випробовувати
садюга, прямо солью на рану)))) это я по диванам о кровати воспоминания только из детства, но там сетка была.. короче удачи вам))
Парова машина• 03 ноября 2023
Ответ дляПампушОК
Технічні характеристики дівчини оголосіть, будь ласка
Краще випробувача)
МинерАлочка• 03 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Жінка з двома дітьми підходить?
Ви що, дітей з собою зібралися брати? Чи ви одразу переїзд плануєте?
Невгамовна сила
• 03 ноября 2023
Ответ дляПарова машина
Краще випробувача)
Дякую, випробувачу ліжко і матрац подобаються , йому 40+, сон стабільний...
МинерАлочка• 03 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
1000$/2 години
Що ви там дві години зібралися робити? Може автор дві години не зможе...
МинерАлочка• 03 ноября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
+золотой дождик
Ви що знущаєтесь? Новий матрас і одразу обіссяти?
МинерАлочка• 03 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Не зрозуміло,у вас є вже випробувач....то ви хочете трійничок чи що???
ЛісАпетная• 03 ноября 2023
Ответ длямиссДавеча
Жінка з двома дітьми підходить?
И я с двумя, 1.5 г и 2.8. Любят голопопить без подгузников. И котик есть.
Поліпривіт всім• 03 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
Що не зробиш заради мистецтва, красота требует жертв,
МинерАлочка• 03 ноября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А в чому тут мистецтво? Цікаво
Поліпривіт всім• 03 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
А в чому тут мистецтво? Цікаво
ви не романтична
Треба ось так• 03 ноября 2023
Пропоную професійні послуги. Виїзд зі своїм наматрасником, з замовника нацюцюрник. За додаткову плату можливий нежданчик.