Чудо Ф_ф КеДаХ• 2 часа назад
Що зробити з кислим кефіром, окрім млинців і оладок?
Мяо мой мяо• 1 час назад
заморозити. мерзлий на марлю і хай стече.
буде трохи менше , але вже не кефіру, а крем-сиру. на грєнки намажте або так ложкою їжте.
Мизимец• 1 час назад
Простий пляцик, який потім можна перемащувати якимсь кремом (сметанним чи зі згущенки) або навіть просто вершковим маслом чи варенням: 2 яйця збити зі склянкою цукру, туди склянку кефіру погашеного содою. І ще склянку борошна. Випікати приблизно 45хв на 180гр, потім розрізати вздовж на два коржі і перемастити.