Завтра не пью• 03 ноября 2023

Податкова, чи виявить помилку?

Радилась вже дуже багато, і сама податкова не знає відповіді)
Є помилка де ФОП 2 групи надав послугу тому хто на загальній. Хотіла оплатити штраф перейти на загальну а податкова й сама не знає, каже це можуть виявити тільки при письмовій виїзній перевірці, бо мене подасть замовник як 157 ознака, а чи товар то чи послуга там не вказується.
Зависла з цим питанням. В когось були подібні ситуації?
Леся Українка• 03 ноября 2023
Ну по перше треба відштовхуватися від суми. При перевірці ТОВ звертають увагу на великі суми малі не берут до уваги.2. При подачі ДФ вказують інн а там легко вирахувати, яка система оподаткування. Це тільки, якщо вас не подадуть у звіті. Але це іти на порушення. Якщо це не щакриьий період, повертають кошти назад, як помилкові. Можливо оформляйте послуги від фіз.особи, ( якщо це можливо, і цемне ліценщійна послуга)заплатіть податок, від отриманого доходами, як фізична.особа.Модливо десь так
автор Завтра не пью • 03 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Сума рахунку 21 тисяча
То я розумію що подають Інн, та там будь то послуга чи товар кругом стоїть 157 ознака, кведи на ФОП є різні, товари послуги, тому хочу зрозуміти як це можуть виявити, чи це дійсно тільки при такій перевірці що приїде
Вже скільки інформації зібрала і ніхто не може порадити як правильно, різні версії
Я не проти оплатити той податок, але й податкова моя не зрозуміла чого я приїхала 😂
ФОП поки не використовуємо
ЖивунаБагамах• 03 ноября 2023
Автор, ви панікуєте. В 4дф не видно це послуга чи товар. Вашу помилку можна виявити тільки при перевірці, це буває дуже рідко у фопів і невеликих тов. Вы мабуть молодий бухгалтер. Знали б ви що люди роблять, тіж фопи і нічого. Все тільки при перевірці.
автор Завтра не пью • 03 ноября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Як 2 група ми подавали багато товару ТОВ на загальній системі це можна робити і не є порушенням
автор Завтра не пью • 03 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Дякую за пораду, я три роки працюю та стараюсь все ретельно робити, тут не проконтролювала цей момент, а відношуся відповідально тому підняла кіпіш)
Гарного вам вечора 🤗
Цирк на дроті• 03 ноября 2023
Проблемно будет закрыться, ну и если проверка, то печаль. А так не заметят
автор Завтра не пью • 03 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Я маю перейти з січня на 3 групу та планую далі на ній працювати
ЖивунаБагамах• 03 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Гарного вам вечора 🤗
На взаєм. Наша професія така стресова
ЖивунаБагамах• 03 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Три года підожде і можна закривати
автор Завтра не пью • 03 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
На взаєм. Наша професія така стресова
Саме стресове коли наче стараєшся все чітко а потім щось стається таке, про яке завжди знала що порушення)))
А воно хоба і сталося)
Зате підштовхнуло мене до різного навчання
Цирк на дроті• 03 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Три года підожде і можна закривати
С карантином сроки останавливались. Пока не за три 😂
автор Завтра не пью • 03 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Три года підожде і можна закривати
Та не планую закривати, навпаки розвивати хочу
Є потреба працювати з ПДВ, то це чи цю ФОП чи іншу нашу переведемо на 3 групу з пдв бо ніби кажуть по ТОВ буде більше клопоту
Цирк на дроті• 03 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
А воно хоба і сталося)
Ой, у меня один единщик вечно продает не по КВЕДам. Уже не знаю, что с ним делать. Хоть отказывайся
автор Завтра не пью • 03 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
І не розуміє всі ризики?)
Цирк на дроті• 03 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
І не розуміє всі ризики?)
Я ему рассказываю, говорит «забей».
автор Завтра не пью • 03 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Я ему рассказываю, говорит «забей».
😂😂 оце рівень безтурботності у людини
Цирк на дроті• 03 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
😂😂 оце рівень безтурботності у людини
52 года человеку. А только и слышу от него «забей» и не «парься». Причем, я в выписке уже вижу, что фигню продает
Karnelian• 04 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Три года підожде і можна закривати
Та ви що)) а нічого,що зараз перевіряють з 2017 року?) терміни давності ще не поновили)
Karnelian• 04 ноября 2023
Автор, повірте мені, «малих» фопів також зараз перевіряють,особливо 2 групу, і при закритті це питання точно вилізе, а на дагий момент ситуація аля «повезе/не повезе»
Karnelian• 04 ноября 2023
Попросіть тих подати або уточнюючу,і Вас виключити, щоб не було 157 ознаки, або чекайте вже з податкової інформацію)
автор Завтра не пью • 04 ноября 2023
Ответ дляKarnelian
157 ознака йде як на товар так і на послугу
Працюючи 2 та 3 група, кругом воно називається однаково
Я бачила ті виписки за різні роки, ФОП 2 групи може продавати товар будь кому
автор Завтра не пью • 04 ноября 2023
Ответ дляKarnelian
Я ж не проти вирішити це, так податкова не знає як це правильно зробити
Самі порадили з січня перейти на 3 групу
Karnelian• 04 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Подтвляться кведи і запросять документи на підтвердження суми, при чому і у Вас,і у контрагента,і все стане ясно)
автор Завтра не пью • 04 ноября 2023
Ответ дляKarnelian
Так кведи є всі потрібні
Киппи• 04 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Так кведи є всі потрібні
Попросіть клієнта переписати продаж послуги на продаж товару. Просто акт на послуги переробити на накладну з товаром. Стосовно призначення платежу , то хай напишуть лист ’Прошу призначення платежу читати як уплата за товар згідно рахунку ... від такої дати. ’
Всех анонимов аноним• 04 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Не связывайтесь з пдв
Всех анонимов аноним• 04 ноября 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Девочки кто в теме? Сейчас больничные от соцстраха быстро приходят? Или лучше не связываться с этим гемором
Чучало яблуні• 04 ноября 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Сума рахунку 21 тисяча
ФОП поки не використовуємо
Если вам ваши КВЕДы позволяют проведите как товар
По коду 157 видно только оплату,а не назначение.
Если при проверке выявят и докажут,что это услуга - досчитают 15% на эту сумму, переведут на общую и весь последующий доход доначислят как на общей системе
ЖивунаБагамах• 04 ноября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Очень быстро. На следующий день