А_мій_самий_самий• 03 ноября 2023

Ломка за котом

Зараз з дитиною на відпочинку, кіт з чоловіком вдома. Я з дитинства обожнюю котів. Я так обожнюю свою, виціловую, турзучу, тягаю, спить між нами на подушках тощо. Короче той, хто не любить котів - не зрозуміє.
Вже 2 тижні без кота і в мене просто ломка, хочеться того сухого носа зацілувати, затягати її🤣
Зайшла в магазин , там кіт спить у хазяйки, ох я відвела душу. Звісно не виціловувала, бо то не моя, але нагладилася і натаскалася.
У когось є така залежність, чи це я той во?
ЛЮБА• 04 ноября 2023
Ответ дляА вот недавно
Показатель. Только во время сна и после игр сухой
Ну у меня дома 2 кота и 2 собаки , нос и во сне бывает влажный , а бывает и днем сухим , а было что болели температура высокая а нос влажный . Врач сказал не показатель.
автор А_мій_самий_самий • 04 ноября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я такое слово впервые услышала, поэтому и спросила

Написано, что это регионализм
То есть это не классический язык, а какой-то диалект, поэтому мало кто его знает
Мучити - це мучити. А турзучити сюди найбільше підходить. Тріпати, цілувати, теребити тощо
МамаБест• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
О, я знайшла відповідь на ваше питання:
https://www.instagram.com/reel/CxJmsQTNqgB/?igshid...
Ну то вже гедь дурне якесь
Ответ дляМамаБест
Ну то вже гедь дурне якесь
Як я
Сірничок• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну ви даєте .
Дівчата, що правда ніхто не знає, що таке турзучити?
Первый раз
Мастер Класс• 04 ноября 2023
Моя Кошечка умерла почти 5 лет назад. Безумно по ней тоскую, ее фотка стоит среди семейных фото. На других котэ даже не смотрю.
ЛЮБА• 04 ноября 2023
Ответ дляМастер Класс
У меня трое было , шотландка умерла месяц назад , решила подождать , двоих котеек и 2 собак хватит. Но без них не смогу …
Залетна Я тут• 04 ноября 2023
у моєї вологий носик
Миззери• 04 ноября 2023
Ни слова про мужа 🤣
Ответ дляМиззери
Ни слова про мужа 🤣
Муж - не кіт
Пульт от линолеума• 04 ноября 2023
Я с котом завжди на відпочинок їжджу, ви недо-кото-матір
Ответ дляПульт от линолеума
В готель не можна
Залетна Я тут• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
О, я знайшла відповідь на ваше питання:
Кричати коту на вухо?
Пульт от линолеума• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
В готель не можна
Є готелі які приймають з тваринами або AirnB
Ответ дляПульт от линолеума
В мене шаровий готель, куди давали путівку - туди і їхали)
Пульт от линолеума• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну то змиріться тоді. Я в такі не бронюю
Да будет так• 04 ноября 2023
А что вы будете делать, когда он умрет?
Кошка в лучшем случае не переживет вас
куркулиха• 04 ноября 2023
Ответ дляА вот недавно
Тоже хотела спросить. Нос же должен быть влажный
Мав би.
Якби кіт був собакою.
У котів носики сухі.
Готова до другої• 04 ноября 2023
Я Вас понимаю, автор. Тоже очень люблю котов. У меня двое
Миззери• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Муж - не кіт
Кого бы спасли из пожара я думаю можно и не спрашивать 🤣
Tatka Kiev• 04 ноября 2023
Так, не було дома ось 2 тижня, помітила за собою, що часто її згадувала і хотілось погладити, але вона в нас трохи притрушена, не любить ніжності, кидається на ноги

Почала вазони жерти з якогось дива
Викачую яйцями• 04 ноября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Что означает - турзучу?
ви з кацапії ?
ХтоЯкщоНеЯ• 04 ноября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
ви з кацапії ?
Я из Киева и такого слова никогда не слышала
А вы на украинском языке знаете такое слово?

Оно кстати встречается только на рос сайтах

Автор его употребила, а я оказывается с кацапии- логика железная)))
Все буде• 04 ноября 2023
Мій коли лежав в лікарні 5 днів, вдома було відчуття пустоти якоїсь( лягаю спати і чекаю що зараз прийде і ляже біля голови і згадую що він же в лікарні, або йду додому і відчиняю двері і думаю зараз прибіжить зустрічати і обов´язково вискочить в під´їзд, але згадую що він не вдома ( любіть і приділяйте увагу своїм котикам, для них це дуже важливо
Підмітайло• 04 ноября 2023
Ох, автор, понимаю вас. Обожаю котиков, тискаю и обцеловываю их, и тоже успеваю соскучиться, если не рядом. А ещё люблю обложиться этими тёплыми меховыми тушками. Моё сегодняшнее фото)
Джонсонюк• 04 ноября 2023
Я така ж!! Мені скрізь ввижається мій муркотик. Кожного дня прошу показати мені його по відео. Я зрозуміла, що без кота дім пустий і дуже сумую за ним. 💔Також відвожу душу на всіх котах та собаках яких зустрічаю)
Джонсонюк• 04 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
Ого у Вас котоферма❤️ Они родственники все?
Бабульція• 04 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
У меня такая шотландка была , терпела , но по взгляду можно понять было - отвали уже !!!
А вот эльф и Девон Рекс , это обнимашки )))
У брата шотландцы .
И у меня девончик. Всегда рядом, бегает хвостиком, спит у мужа под боком, у меня на коленях, но не любит гладиться. Только когда они легли отдыхать, тогда их можно гладить)
Підмітайло• 04 ноября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Две сестры и брат из подвала, двое старших просто с улицы. Я не планировала такое количество котов, но так получилось само собой)
Бабульція• 04 ноября 2023
Ну вот почему котики такие милые?