А_мій_самий_самий• 03 ноября 2023

Ломка за котом

Зараз з дитиною на відпочинку, кіт з чоловіком вдома. Я з дитинства обожнюю котів. Я так обожнюю свою, виціловую, турзучу, тягаю, спить між нами на подушках тощо. Короче той, хто не любить котів - не зрозуміє.
Вже 2 тижні без кота і в мене просто ломка, хочеться того сухого носа зацілувати, затягати її🤣
Зайшла в магазин , там кіт спить у хазяйки, ох я відвела душу. Звісно не виціловувала, бо то не моя, але нагладилася і натаскалася.
У когось є така залежність, чи це я той во?
Джонсонюк• 04 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
Две сестры и брат из подвала, двое старших просто с улицы. Я не планировала такое количество котов, но так получилось само собой)
Вы счастливая 👍У меня кот один с улицы и мы его не можем поделить ) Ждём к кому он соизволит прийти поспать или любезно разрешит себя погладить 😁 А с кем Ваши спят?
Саджу все зарання• 04 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Ну, знаєте
Моя дитина співпрацює з котом
И наш гризе з малим граніт науки. Коли їздили на відпочинок, то дитина дуже сумувала за котом, а нас лише 10 днів не було.
L-i-s-a-92af• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну ви даєте .
Дівчата, що правда ніхто не знає, що таке турзучити?
Про сатки ваша тема була?
L-i-s-a-92af• 04 ноября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Я така ж!! Мені скрізь ввижається мій муркотик. Кожного дня прошу показати мені його по відео. Я зрозуміла, що без кота дім пустий і дуже сумую за ним. 💔Також відвожу душу на всіх котах та собаках яких зустрічаю)
https://www.facebook.com/reel/1545296879227530?mib...
Підмітайло• 04 ноября 2023
Ответ дляДжонсонюк
У каждого свои предпочтения, но из-за их количества нам на двоих с мужем кошачьего внимания всегда хватает)
Сегодня я не я• 04 ноября 2023
Я понимаю. Жду не дождусь конца войны чтобы второго котика завести. А то кошка больше мужа любит и мне её не хватает. Вот сейчас я одна в постели, а кошка в соседней комнате с мужем в обнимку дрыхнет.
Carin• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну ви даєте .
Неа. Диалектизм какой-то, наверное. Если это от существительного турзук - так у него вообще среднеазиатские корни, и он скорее с конями, чем с котами связан
Carin• 04 ноября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я из Киева и такого слова никогда не слышала
А вы на украинском языке знаете такое слово?

Оно кстати встречается только на рос сайтах

Автор его употребила, а я оказывается с кацапии- логика железная)))
И не переживайте, это специально обученные люди, у к-рых задача генерировать данный вопрос максимальное к-во раз в максимальном к-ве тем.
Carin• 04 ноября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Эм... так в Вашем случае очевидное решение: возьмите еще 1-2.
Папина дочка• 04 ноября 2023
Ответ дляСегодня я не я
Агаа. Ось і коханка у вашого чоловіка, щей комнату віддали їм побути на одинці
Престидижитатор• 04 ноября 2023
Нос має бути мокрим
Сегодня я не я• 04 ноября 2023
Ответ дляПапина дочка
Типа того ) там такая любов!
Но иногда и она не выдерживает его храпа и так и быть ко мне приходит отоспаться.
Сегодня я не я• 04 ноября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Нос має бути мокрим
Не всегда. Иногда она разоспятся в тепле и нос тоже сухой и тёплый.
Гербарія сушу• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
У вас є кіт?
с мужем люблю спать,кота в кровать нЭЭ
ПЛЮС-МИНУС• 04 ноября 2023
у меня кот ласковый, но с чувством собственного достоинства - не даст себя таскать, как тряпичную куклу. будет шипеть и драться, если его тискать, когда ему не хочется. за это люблю его ещё больше.
Швабристка• 04 ноября 2023
Айлурофілія-це дуже сильна любов до котиків
Пукимончиг• 04 ноября 2023
я люблю, когда они,играючи, когти чуть-чуть выпускают и покусывают
После 18• 04 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Ну, знаєте
Моя дитина співпрацює з котом
Де це російську викладають? Російська книжка
Не прохожу мимо• 04 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ну ви даєте .
Словник каже, що то суто кaZ@пське слово, тому нащо мені воно здалось, щоб його знати?
вре_Динка• 04 ноября 2023
Я коли їду на тривалий час -беру з собою) тільки якщо багато переїздів то лишається вдома
Тут как тут• 04 ноября 2023
Ответ дляПосле 18
А що за книжка, не роздивилися, ні?
Дитина англійську мову за Бонком вчить.
автор А_мій_самий_самий • 04 ноября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Господи, ото причепилися. Так, в мене тато з Росії родом, покинув її коли йому було 18 років. Батьки моєї мами також росіяни, але в Україні живуть ще з радянських часів. Все моє сімейство російськомовне, я сама від першого дня повномасштабного перейшла на укр.
Так, турзучити - це російське слово. Але ще раз повторюсь - мені воно пасує найкраще до того, що я виробляю з котом))