Печенюшка• 04 ноября 2023
Перманент брів. Волоскова техніка. Я у шоці
Сміюсь, щоб не плакати))) - це про мене)
Чим гірше, тим краще настрій.
Весь місяц, як… і Перманент туди ж.
Зробили волоскову техніку. 6 днів тому була корекція.
Вчора я вже побачила, що зовсім не має волосків))) трохи прокрашена шкіра.
Написала майстру. Вона мені відповіла, що треба почекати і Перманент проявиться. Хто в темі? Перманент дійсно проявиться?
Чим гірше, тим краще настрій.
Весь місяц, як… і Перманент туди ж.
Столічна штучка• 04 ноября 2023
Все залежить від типу шкіри та пігменту. У мене жирна шкіра і перманент майже не проявився
Ермолайчик• 04 ноября 2023
Не знаю як у Вас проявиться, але я від майстра зразу іду по своїм справам «як людина з гарними бровами». Нічого не проявляється, вони зразу є) тільки колір може трішечки змінитися. Навіть кірочок немає
Відкушу все що стирчить• 04 ноября 2023
У мене шкіра така, що як майстер не старалась, але проявилось таки ледь-ледь
Вже півтора року пройшло, а їх майже не видно, ніби нічого не робила 🤣
Так і з самого початку було, була на корекції два рази
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Я теж пішла з гарними, але потім вони злізли))
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ось я мабуть теж така..
І що робити?
КохайтесьЧорнобровi• 04 ноября 2023
В мене проявилися за 5-7 днів та вже 3й рік ок. Шкіра суха. Попереджує всіх, що якщо шкіра жирна - ефекту може не бути, а також вони швидко ’вигорять’. В усіх це індивідуально.
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В мене комбінована шкіра, не суха
Фима Собак• 04 ноября 2023
Я в теме. У мене процедура + 2 коррекции и всеравно пигмент проявился не полностью. После первой коррекции тоже писала мастеру и на второй просила побольше и поярче пигмент, но кожа - отторгла 70%. Такова специфика. А вообще пигмент наиболее ярко себя проявит на 3 неделе, вы прямо должны будете заметить эту яркость, хотя и быстро привикнете к ней, и потом эту яркость замечать перестанете. Если же совсем не довольны результатом, я бы через 2-3 месяца сделала на вашем месте 2 коррекцию для фиксации и доработки.
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Саме так і відповіла майстер. Що треба зачекати 3 тижні і потім 3 корекція. Я просто не зовсім розумію, як воно проявляється, якщо відразу нічого не має…
Фима Собак• 04 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Проявится, ждите, ну и корочки ни в коем случае не сдирать, а увлажнять постоянно сразу после процедуры. Но у вас как то и самого татуажа мало. Просите на следующей коррекции чуть пошире оформить.
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Форма мені дуже сподобалась коли тільки зробили. Так, скажу майстру, щоб більше пігменту додала.
Відкушу все що стирчить• 04 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Увлажнять?!
Их трогать вообще нельзя
Фима Собак• 04 ноября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Увлажнять?!
Их трогать вообще нельзя
Именно. Мне мастер выдала тюбик геля специального для татуажа, такого жирного, что бы наносить на корочки и не давать им пересыхать раньше времени. Неделю мазала, что бы корочка как можно дольше держалась и пигмент проникал глубже.
Відкушу все що стирчить• 04 ноября 2023
Ответ дляФима Собак
Понятно
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Увлажнять?!
Их трогать вообще нельзя
На 3 добу мені теж майстер дала щось для зволоження.
Перші 12 годин кожні 2 години теж протирала якимось розчином.
personality• 04 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Ось так було після першого нанесення.
2 різні брови. Як наче дві людини 😳
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляpersonality
2 різні брови. Як наче дві людини 😳
1 фото - відразу після 2 корекції
2 фото - зараз.
Перше фото при доброму освітленні. Друге - пасмурна погода, світло від звичайної лампи
2 фото - зараз.
Кудрі кручу сама• 04 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
А что должно проявиться?Цвет?
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
А что должно проявиться?Цвет?
Сподіваюсь, що волоски)))))
Відкушу все що стирчить• 04 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
1 фото - відразу після 2 корекції
2 фото - зараз.
На першому фото дуже чудово.
Ну, автор, я вже писала в мене таке саме було. Після нанесення красота. А от далі просто злазять ті корочки і все, ніби нічого і не робила, такі вони в мене під натуральні )) Причому що в мене темні брови, і мастер змішувала якісь там пігменти щоб дійсно проявилось сильніше.
Хочу знову обновити, навіть незнаю чи треба, якщо така шкіра)
Поки що користуюся олівцем 🤣 Яким до татуажу зовсім ніколи не користувалася 🤣
Країна мрій• 04 ноября 2023
Сейчас такие краски, что нужно каждый месяц обновлять , у меня брови есть, пока только сделали, корочки сошли ( не корочки, а шелуха как пыль ) и татуажа нет
А татуаж 2-3 тыс + коррекция не помню ну пусть 1,5 тыс в трубу
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
На першому фото дуже чудово.
Ось і я розумію, що треба вже шукати олівець для прорисовки волосків))😂
Може порадите?)))
Печенюшка
• 04 ноября 2023
Ответ дляAmazingLady
Шо вы с теми бровями вечно делаете, неужели у вас нет своих
Нету
Патріотка з дивану• 04 ноября 2023
Ответ дляAmazingLady
Только хотела спросить, вам форма не нравится или зачем татуаж?
Анютины ласки• 04 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Так і має бути. Потім проявляться.