Кукусикиииииии• 04 ноября 2023
Добудовують мою квартиру, а в мене не має радості (
Ми з дочкою жили в Ірпені, будинок чоловіка ( не мій )
Але дочка там прописана.
З чоловіком не склалося давно, але він сам переїхав і сказав, що то буде будинок дочки - і живіть, скільки треба
В 2021 влітку я купую квартиру в Києві -7 хв пішки до метро, новий ЖК
Своє перше зароблене житло .. на етапі ще будівництва коробки.
Радості не було меж.
В 22 виїжджаємо за кордон по зрозумілих причинах
В нас все склалося, робота в мене є, дочка вчиться і готується до вступу ( ще 1,5 роки )
Має намір вчитися за кордоном
Я трохи розгублена, квартиру добудовують швидко.
Як тільки стане моя, то треба вже починати ремонт.. то повертатись, але в війну мені то зовсім не хочеться
Продавати ?
Що робити з тими грошима. Купляти за кордоном не маю наміру, мені житло забезпечує робота наполовину на вигідних умовах
Була мета свого житла - і наче вже воно все Ось- бери
А що робити з тим всим не знаю ..
Батьків в мене вже немає
Родичів теж, які б дали слушну пораду
Фото з чату покупців ..
але мені без радості (
Але дочка там прописана.
Радості не було меж.
Має намір вчитися за кордоном
Продавати ?
А що робити з тим всим не знаю ..
Батьків в мене вже немає
Родичів теж, які б дали слушну пораду
Фото з чату покупців ..
але мені без радості (
месяцкие• 04 ноября 2023
Ответ дляНе гоню
Я б продала
Або хоча б здавати.
Здавати без ремонту? Хіба що під склад, якщо вона на 1-2 поверсі
Крихітка на всі• 04 ноября 2023
Пока сдавайте ту квартиру, а там видно будет. Жизнь штука не предсказуемая.
Кукусикиииииии
• 04 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Хай квартира стоїть, їсти не просить.
Треба буде сплачувати комунальні платежі
А ще не знаю суму .. але комфорт клас ( не економ )
То мабуть не 500 грн
Кукусикиииииии
• 04 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
На 5 -о му
Ну який склад 🤦♀️цього ніхто не дозволить
Кукусикиииииии
• 04 ноября 2023
Ответ дляЗолота орда
Какой это ЖК?До метро вряд ли 7 минут.
Авеню 42
10 гуляючи .. перевіряла
Кукусикиииииии
• 04 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Ремонт треба робити
Не гоню• 04 ноября 2023
Ответ длямесяцкие
Ну так робити ремонт
забиякина• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
То мабуть не 500 грн
По-перше, це буде лише коли здадуть в експлуатацію.
По-друге, подасте заявку в жек, що в квартирі ніхто не проживає, вам ніхто нічого нараховувати не буде. Опалення лише обов´язкову частку, бо ваше буде відключене.
Залізна пані• 04 ноября 2023
Вы за эти деньги жилье за границей не купите. О чем речь вообще.
Кукусикиииииии
• 04 ноября 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ви не плануєте повертатися? Тоді продавайте
Не планую- у війну
А далі - планую
Ручки-Крючки• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
На 5 -о му
В мене стоїть без ремонту десь 5 років,нічого страшного.Багато хто так купує для дітей або перепродажу
Осбб в нас 7 грн квадратний метр,у вас хай буде дорожче,але ж не 50 грн
забиякина• 04 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Сделаете ремонт и сдавать, доход никому не мешает.
Цікаво, як зробити ремонт, перебуваючи закордоном?
Крихітка на всі• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Ремонт треба робити
Там вообще голые стены будут? Или хоть что то на подобии ремонта?
месяцкие• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
На 5 -о му
Для сусідів, під речі для переїзду чи ремонту, наприклад. А хто це має дозволити?
Не вмію заміряти• 04 ноября 2023
Ой горе-горькое )
С мужем договоритесь, чтобы ремонт сделал. Не сам, конечно, просто за бригадой присмотрел, или чтобы толкового прораба нашёл. Большинство материалов закажете дистанционно на свой вкус, это вообще не проблема.
Ну и будете сдавать её спокойно.
забиякина• 04 ноября 2023
Ответ дляРучки-Крючки
У мене зверху сусід вже 20 років тримає пусту коробку.
Кнопкотиць• 04 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Буде. В нових жк це 1000-1200.
Кукусикиииииии
• 04 ноября 2023
Ответ дляЗалізна пані
То половина, інше зароблю, як треба
Не в тому питання
очки_ннадо• 04 ноября 2023
Якщо є гроші на мінімальний ремонт, то я би зробила ремонт і здавала. Продати завжди встигнете, але краще мати цей актив в своєму резерві. Бо продасте, а гроші розтринькаєте. Люди навпаки купують недвигу щоб гроші зберегти, не зрозуміло яка ціна тієї квартири буде через пару трійку років.
Ёшки_Матрёшки• 04 ноября 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Не планую- у війну
А далі - планую
Тоді вона їсти не просить, хай стоїть. Комуналка там не буде велика, поки не користуватиметься ніхто
Кукусикиииииии
• 04 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Під штукатурку