Бяки-козяки• 04 ноября 2023

Прострочена пудра? Користуватися чи викинути?

Маю прострочену пудру, розсипчасту, закріплюю макіяж, але термін уже закінчився і от думаю замінити, чи закінчити таки. От витрачаю гроші на догляд, а закінчую все прострочкою. З іншої сторони, сухий продукт і ніби нічого страшного.
ДлинноНожка• 04 ноября 2023
Для сухого продукта все равно
Onyx83• 04 ноября 2023
У меня есть 2 рассыпухи просроченные, решила их допользовать: качество то же, ничего не изменилось.
очки_ннадо• 04 ноября 2023
Я б користувалась.
В мене є пара запечених румян понад 10 річної давності. Вони навіть запах не змінили.
Примарочка• 04 ноября 2023
Не выбрасывайте. Все с ней ок. У меня метеориты не заканчиваются никак, ничего с ними не сделадось, лет 6 уже их мучаю
автор Бяки-козяки • 04 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
О, метеорити давно хочу. Скажіть, вони для денного макіяжу в офіс підійдуть?
hrystia• 04 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
І я теж)) Може й більше. Економні)
Щось не спиться• 04 ноября 2023
Користуйтесь і не беріть дурного в голову)))
Термін придатності на більшість косметики ставлять виключно для того - щоб частіше нову купували)))
Так - туш для вій може засохнути, помада може стати неприємна на смак, шампуні і мило - втратять аромат...
Але - пудра, може сто років зберігатися)))
КохайтесьЧорнобровi• 04 ноября 2023
пользуюсь.все норм
Сосиска_Втесте• 04 ноября 2023
У сухих продуктов нет срока годности. Я только сухие и беру, отчасти по этой причине
Примарочка• 04 ноября 2023
Ответ дляБяки-козяки
Они для любого макияжа, наверное подойдут. Это просто деликатныйфиниш, чуть подсвечивает, придает холености коже. Если не перебарщивать, конечно
Прикуси Язика• 04 ноября 2023
Що там в ній може спортитись?
У мене Estee Lauder кілька штук, нічого їй немає
Пьяная вишня• 04 ноября 2023
Ответ дляПримарочка
Такаж фігня. Метеорити вічні!