В гости звали?• 05 ноября 2023
Вражина из шестого класса
Это нормально уже ,или все же ЧП?
nabludatel• 05 ноября 2023
В окупованій частині Запорізької і Херсонської областей є повністю україномовні міста і села. І зараз там навчання ведеться російською скрізь. русня прийшла, спалила наші підручники і завезла свої на рос мові. І ніхто не питає у дітей ’хочеш - не хочеш’, ’знаєш - не знаєш’. А тут дитині 11 років, вона читає підручник на укр мові, а переказує російською - то тут повна неповага до України і україської мови.
Учитель не прав, по моему мнению. Нужно разобраться, что именно произошло и почему. Момент, на который я обратила внимание, что ребенок второй год не может отвечать на Украинском. Реально? В Германии и Польше все за год уже на В2 сдали и свободно общаются, а дети у всех вообще уже носителями языка стали, а дома Украинский язык никак не получается выучить. Когнитивный диссонанс.
Ответ дляEmm11117
Можливо, але тут завжди кішило руснявими ботами і ніхто їм нічого не робить. Якось заради цікавості подивилась теми старі, де вата пише що ми ’Майдануті’, ’вас путін спасьот’, а ті профілі навіть не знесені, так і існують, і ці люди в 17, 19 роках щось навіть запитували - лише деякі видалені.
Завжди? Ви ж тільки вчора зареєструвалися.
Ответ дляtanya1281
Челюсть нє работаєт
Sova splushka• 05 ноября 2023
Ответ дляEmm11117
Не повірите, ображала кацапів)
За таке гріх банити.
freedom_2015• 05 ноября 2023
мою дитину теж ігнорує вчителька молодших класів .Київ .
Може це через те що вона в 8 чи мені треба йти сваритися з нею ?
Ш.а.л.у.н.ь.я• 05 ноября 2023
Хто підкаже, скільки вчать мову студенти з Африки, Сирії, Індії, Пакистану?
Ответ дляpiratkas
Не повинен. Але він вчитель і повинен навчити дитину , а не демонструвати на фоні дитини ,свою політичну свідомість. З такими вчителями тільки відраза в дитини сформується до всього українського.
Він навчає, державною мовою, дитина народилась в Україні, навчається в українській школі та схоже, нічого не засвоїла за 11 років.
Може вчитель географії, повинен прийти до учня додому, сидіти під ліжком, читати лекції день і ніч? Заради досягнення результату?
Алекс-1022• 05 ноября 2023
Родители виноваты, наверное простые или культурные очень.
У моей семьи эта Лаврова бы рыдаючи бы прощения просила у ребенка
Ответ дляpiratkas
Відраза до всього українського в дитини сформована завдяки батькам, на жаль.
Алекс-1022• 05 ноября 2023
В Украине учителей как бы ни печально это не было очень легко запугать и на место поставить
Так что родители должны решать этот вопрос а конкретно папашка
З якою метою ви це сюди принесли? Невже недостатньо було обговорень у тк?
Ви принесли однобоко висвітлену ситуацію. Невідомо , як воно було насправді, хто і з якою метою підібрав саме такі формулювання при написанні того допису. Ви ж несете саме таке висвітлення у мережу, навіщо?
Букет троянд• 05 ноября 2023
Это их разборки. Нечего выносить это на всеобщее обозрение. В Украине учитель, а не преподаватель в школе.
Сами разберутся. Вы там причем?
Мало верится. Может, у нас и есть в Одессе учителя, отлично говорящие по-украински (кроме преподавателей укрмовы), но у моих детей, нааример, они говорят еще хуже учеников ))) суржик в школах - наше все ))
Ну а за ’врага, рашиста’ и т. д.учитель давно бы уже летел из школы, роняя тапки.
Букет троянд• 05 ноября 2023
Ответ дляklux
Ага. И мне не верится в это.
Ответ для vihola
Старший син звернувся до вчительки російською( ще задовго до початку бойових дій на сході) Вона при всіх сказала,що не розуміє,що поки той не почне говорити украінською.щоб до неї не підходив. Він школу закінчив,але з нею жодного разу не заговорив. Говорив украінською і з друзями і з вчителями, але не з нею.Моя вчителька укр.мови змогла в школі з російською мовою викладання ( часи СРСР) зробити так,що б діти любили її уроки,навчила любити мову,любити читати твори українських письменників. Зауваження теж потрібно вміти робити. Одні мотивують виправити помилки,а інші крім злоби і образи нічого не викликають.