1973• 05 ноября 2023

128 бригада. Жах!!!

Одразу скажу! Мої співчуття рідним, близьким, побратимам!
Не можу уявити як взагалі це можливо? Не пишуть навіть кількість загиблих. мабудь щоб наші вояки не розвернули стволи в іншу сторону. Як я зрозуміла, командир залишився живим, саме той, хто винен!!!
4.10 128 бригаду поставили на плацу, для вітання з днем артелериста. Ворожим обстрілом було вбито всю бригаду((! І це майже на межі фронту!
Ермолайчик• 05 ноября 2023
Всю??? Читала, що багато жертв. Але всю - це взагалі за межею сприйняття😭😭😭😭

Prervana• 05 ноября 2023
Это целенаправленное вредительство. Как и в Чернигове с выставкой. Людей жаль.
автор 1973 • 05 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Так я ж кажу, що немає ніде інформація про кількість!
Piracanta• 05 ноября 2023
Як на мене, це воєнний трибунал керівництву. Чи він є зараз?
Piracanta• 05 ноября 2023
Ответ для1973
Писали 22 людини. А чи правда?
автор 1973 • 05 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Тут навіть не треба судити. Просто рострілювати і все
Okk -7ebd• 05 ноября 2023
З російських тг каналів пишуть про 22 загиблих і майже всі офіцери
автор 1973 • 05 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Писали 22 людини. А чи правда?
Там і цівілтни загинули і вояки
Lilipa• 05 ноября 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Только что прошла - 20 погибших

helena81• 05 ноября 2023
Це дійсно жах, винні повинні бути покарані
marata• 05 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Писали 22 людини. А чи правда?
Вже про 36 читала сьогодні 😢😢😢
Piracanta• 05 ноября 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Так, ракетчики.
автор 1973 • 05 ноября 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Кроме матюків нічого немає. Ще сльози і жаль
Filomena• 05 ноября 2023
Ответ для1973
Там і цівілтни загинули і вояки
Хто такі вояки?
Бізешка• 05 ноября 2023
Та це не жах,це біда велика, це безвідповідальність командирів, таке відчуття, що хтось злив. Але коли з´явилась про це інформація, то вийшло, що це не перший раз таке, просто це вийшло в медіапростір
Nataliiazp• 05 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Писали 22 людини. А чи правда?
Мне вчера попадалось - 18 человек
Военные очень возмущены
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ для1973
eсть, болшe 20 чeл., читала 22.
Снежинка снежная• 05 ноября 2023
Ответ дляPrervana
+300
Karin-S• 05 ноября 2023
Я взагалі не розумію нащо те шикування, тим паче заборонене. Для самолюбства якогось недомірка (генерала/шишки/командира). Як з цим жити?
Хлопців не повернути. А для тих, хто воює це найбезглуздіша смерть.
Співчуття рідним. І справедливого розслідування та покарання винного. Не просто звільнити, але й ті зірочки повідривати привселюдно та на довічне. Хай інші знають, що вони відповідальні за життя хлопців

автор 1973 • 05 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Хто такі вояки?
ВоякИ, ті хто воюють.
Julieta78• 05 ноября 2023
По количеству убитых - пишут, и это правда.
Но не на плацу, и не всю бригаду.
А по факту - такие сборы командованием проводятся регулярно. Всяческие нарады, комиссии, и т.д. А местные это всё подмечают, и сдают. А после всяких ’проверок позиций’, очень, бляха, необходимых, туда потом тоже летит, так как толпы народу эти позиции засвечивают....
Командованию выслужиться, а воякам потом беда...
Бізешка• 05 ноября 2023
’вже було багато таких історій’ , ну серйозно? А когось за це наказали? В нас тотальна безнаказаність, командири роблять не зрозуміло що. Біль.
Jul-Ap• 05 ноября 2023
Бригада в войсках от 1000 обычно военных.
О каком уничтожении почти всей бригады вы пишете? Далее конашенкова превзошли.
___Nina___• 05 ноября 2023
Ответ дляPiracanta
Військових весь час нагороджують. Ви ж розумієте, що хтось здав. Якась криса повідомила русню, що такого-то числа в такому-то місці буде нагородження. Ракету підготувати і запустити, це діло не 5хв.
Так само як запустили іскандер в магазин-кафе в селі Гроза, коли вбили ракетою півсела.
Решка7777• 05 ноября 2023
Это когда каждый военный на вес золота
Клементина• 05 ноября 2023
Найчастіше зустрічається цифра 22
І це ті, кого мали нагородити - тобто найкращі.
Руня радіє... Ну, звісно
Як можна було таке організовувати? Виставка дронів нічому не навчила
Nataliiazp• 05 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Может и слили, может орланом выследили, они у нас чуть ли не круглосуточно над Запорожьем и областью висят
Piracanta• 05 ноября 2023
Ответ для___Nina___
Розумію.Тільки не розумію, чого військових нагороджують на відкритій місцевості, а не в бомбосховищі?
Бізешка• 05 ноября 2023
Ответ дляNataliiazp
Я знаю, що небо постійно русні. Не думала, що так скрізь, найголовніше,що ми б про це не дізналися, якби один військовий про це не розповів в мережі, а його допис почали поширювати.
LudaSHS• 05 ноября 2023
Тыловий щур не встиг, тот что награждать должен был.
Не вся бригада .

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ підтвердив інформацію про обстріл. За даними СтратКому ЗСУ, росіяни вдарили по особовому складу 128 бригади ракетою «Іскандер-М».

Внаслідок атаки загинули військовослужбовці, також поранення різного ступеня важкості зазнали й місцеві жителі. Зараз триває з’ясування обставин.

За інформацією джерела видання «УП» в МВС, трагедія сталася 3 листопада близько 10-11 години ранку. росіяни вдарили по місцю, де зібралися військові для нагородження. Як зазначає джерело, загинуло понад 20 військовослужбовців.