1973• 05 ноября 2023

128 бригада. Жах!!!

Одразу скажу! Мої співчуття рідним, близьким, побратимам!
Не можу уявити як взагалі це можливо? Не пишуть навіть кількість загиблих. мабудь щоб наші вояки не розвернули стволи в іншу сторону. Як я зрозуміла, командир залишився живим, саме той, хто винен!!!
4.10 128 бригаду поставили на плацу, для вітання з днем артелериста. Ворожим обстрілом було вбито всю бригаду((! І це майже на межі фронту!
lilu1990• 05 ноября 2023
Ответ дляБізешка
Та це не жах,це біда велика, це безвідповідальність командирів, таке відчуття, що хтось злив. Але коли з´явилась про це інформація, то вийшло, що це не перший раз таке, просто це вийшло в медіапростір
Ні, це не перший раз. Мій кум ледве не потрапив у таку ж ситуацію при схожих обставинах. Хтось здав

vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляkarapuz19
Треба дізнаватися фамілію командіра.
Зрозуміло, що знав. Злили хлопців.
Як після таких подій, ще є мотивація йти воювати.
Розвертати зброю на Урядовий квартал, ось що треба робити.
да в армии куча прeeдатлeй и заслаnыx козачков. урядовый квартал при чeм?
Pole• 05 ноября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Так і хочеться написати, що застрелитися ніколи не пізно...
Хоча я не знаю всіх подробиць, може людина дійсно зробила гірку помилку?
Хай стріляється, в будь-якому разі саме він винен.
sonechkook• 05 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
То нащо тоді писати, що всю? Якщо інформації у вас немає. Кількість жертв була в новинах
А це для хайпу, не розібравшись, писати. І дату сплутати, бо це 3го сталося, і жертв написати побільше, бо ще вчора ввечері кількість загиблих була відома
Манула• 05 ноября 2023
Все це зверху йде. Ось Зе теж нагороджував у той день.
Уявляю, якщо б туди прилетіло
karapuz19• 05 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Тому що всі у темі. Є ще хтось, хто цього не розуміє?
Pole• 05 ноября 2023
Ответ дляvikohka
При тому, що там не менше зрадників, ніж в армії.
karapuz19• 05 ноября 2023
Ответ дляМанула
Уявляю, якщо б туди прилетіло
https://youtu.be/VT9o8uGh_yA?si=kX4JTvUaJ0w5hD1f
Де Зеленський ніколи не прилетить.
1000%
KaVika29• 05 ноября 2023
Когда это уже все закончится . Внутри врагов все больше и больше .

vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляkarapuz19
ne прeувeличивайтe, вы- это ne всe.
Ежеви4ка• 05 ноября 2023
Ответ дляsonechkook
Мені це зрозуміло, але хотілося б послухати автора, її аргументи
LudaSHS• 05 ноября 2023
И это 15 отдельный батальон 128 бригады. Не вся бригада
meatlug• 05 ноября 2023
Ответ для1973
Тут навіть не треба судити. Просто рострілювати і все
Зачем же расстреливать. Разжаловать и на разминирование.
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляPole
рeчь вeдь о коnкрeтnом случаe?
sonechkook• 05 ноября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А автор злилася)
Charming• 05 ноября 2023
Ответ дляkarapuz19
Треба дізнаватися фамілію командіра.
Зрозуміло, що знав. Злили хлопців.
Читала у фейсбуку, що командир свого часу мав проблеми через контрабанду цигарок в ЛНР. Але справу зам´яли, ще й звання дали. Все як завжди
Pink Flambee• 05 ноября 2023
Таке ж було 22 травня 22 року,ракетами в базу,32 спецпризначенці зараз,здали люди,ніхто не поніс покарання,так і тут це ж здали і тому так,тварі просто.
чир• 05 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Ну значит по уставу положено на нуле всех собирать в кучу для награждения. Сколько уже было видосиков от влады по этому поводу. В урядовом квартале сидят наши вожди, которым плевать на подобный идиотизм, менять этот устав никто не собирается. Помню как в самый разгар ковида канал слуг народа поперся к военным в зону АТО.
karapuz19• 05 ноября 2023
Ответ дляvikohka
ne прeувeличивайтe, вы- это ne всe.
Ах, обмануть меня не трудно. Я сам обманываться рад.
Пишу вашою мовою, можливо так зрозуміліше буде.

kuskus• 05 ноября 2023
Ответ дляkarapuz19
Де Зеленський ніколи не прилетить.
1000%
Чому, поясніть для тупих?
vikohka• 05 ноября 2023
Ответ дляkarapuz19
так я и так сразу всe о вас поnяла, зачeм пeрexодить nа какoй- то мой мифичeский язык?
feerka• 05 ноября 2023
Ответ дляkuskus
Чому, поясніть для тупих?
Удалено администрацией...
genteestupida• 05 ноября 2023
Ответ дляJul-Ap
Бригада в войсках от 1000 обычно военных.
О каком уничтожении почти всей бригады вы пишете? Далее конашенкова превзошли.
Информации четкой нет , гадают все сколько . Уровень совдепии и дебилизма в армии как был так смотрю и остается . Недаром мой отец военный командиров почти всех дебилами называл .
Какие палацы какие награждения жесть 🤦‍♀️нельзя это было поодинокосделать
олена олена• 05 ноября 2023
Ответ для1973
Так я ж кажу, що немає ніде інформація про кількість!
Ось тут таку інформацію прочитала
LudaSHS• 05 ноября 2023
Я вообще вижу внутри в Власти- коммуникации с военными черти что происходит. Так не ведется дела на 10 году войны.

Видели?

1. Офицеры армии США, сотрудничавшие с генералом Виктором Хоренко, были удивлены новостью о его устранении и описали отношения с ним как эффективные.

2.Описывая критику в адрес Залужного со стороны чиновников ОП и самого президента, статья приводит цитату Зеленского: “Мы не имеем права опускать руки. Ибо какая альтернатива?
пишет The New York Times-

“Хотя генерал Залужный явно не предполагал, что Украина проигрывает войну, и указал, что Россия также не сделала никаких существенных успехов, в своем эссе он признал, что обе стороны зашли в «патовую ситуацию». Он также написал, что для выхода из тупика понадобятся технологические достижения для достижения преимущества в воздухе, отмечая роль беспилотников следующего поколения и средств электронной борьбы”.

Другими словами, уже американские медиа пытаются объяснить Зеленскому – вы неправильно поняли Залужного, он вообще о другом писал. 🤷‍♀️

Это кризис ?
margaritavoronina1• 05 ноября 2023
Для чего эти мероприятия в военное время? Без этого никак нельзя обойтись?
Charming• 05 ноября 2023
Ответ дляnikiya
Удар був спрямований і кимось наведений. Але ж військові все одно збирається, живуть компактно. Так що я не думаю що нагородження -то було безпрецедентне зібрання.
Не живуть вони компактно, особливо на такий відстані від фронту. І от такі нагородження - це дурь і блаж командирів, пережиток совка.
Зрештою, наша армія і досі живе за уставами совка. У нас другий рік війна, а вони керуються документами , які не адаптовані до військового часу. І нікого це не парить.
В цивільному житті у нас Дія, пошти, які документи доставляють за добу-дві, електронні підписи, а в армії досі опис від руки, фельдегерська пошта, яка їде місяцями. Пішки, блін, той рапорт швидше донести.
Vittoria66• 05 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Как несколько аварий летом - наши летчики погибли, как специально
У меня, вообще, сложилось стойкое впечатление, что именно внутренний враг наверху методично работает по уничтожению нашей армии. На голову не налазит то, что творится.
Eugenia Vineyard• 05 ноября 2023
Для вирішення досі не задіяли нормальних спеціалістів, не тоді по першому прильоту на виставці зброї , не зараз.
nikiya• 05 ноября 2023
Ответ дляCharming
Ага, і тренувальних полігонів у нас нема… де одночасно збираються сотні військових