Петриківна• Изменено 05 ноября 2023
Шкільна реформа. Закриття 10-12 класів.
1-4 класи Початкова школа
5-9 класи Гімназія
10-12 - Ліцей. Академічний та профільний.
Реорганізація у всіх школах. Багато шкіл більше не матимуть 10-12 класи.
Школи змінили назви, можете подивитись, як називається ваша школа та зрозуміти, чи будуть в неї 10-12 класи.
Міф 1. Місць у ліцеях на всіх не вистачить.
Правда.
Міф 2. Ліцей тепер буде далеко від дому.
Правда.
Міф 3. До ліцею важко буде дістатися.
Правда.
Міф 4. У містчках із населенням до 50 тисяч ліцеїв не буде.
Правда.
Міф 5. Ліцеїстам з інших міст та сіл доведеться винаймати житло.
Правда.
Міф 6. Після гімназії складно буде вступити до ліцею.
Правда.
Як вам реформа? Які наслідки ви бачите?
5-9 класи Гімназія
Правда.
Міф 3. До ліцею важко буде дістатися.
Правда.
Як вам реформа? Які наслідки ви бачите?
Запасная спина• 05 ноября 2023
Це хороша система, але думаю в Україні знайдуть як її зіпсувати
Петриківна
• 05 ноября 2023
Петриківна
• 05 ноября 2023
Ответ дляЗапасная спина
Як саме? Ваші думки?
Просто болталка• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
Ось тут повний текст
Можете конкретніше про міф 4 розповісти.
Престидижитатор• 05 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
І про 6 теж
Петриківна
• 05 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
Міф 4. У містечках із населенням до 50 тисяч ліцеїв не буде.
Правда. Ліцей можна буде створити, але його засновником та балансоутримувачем буде не місцева громада, а обласна рада. Вона ж ухвалюватиме рішення щодо доцільності відкриття ліцею. Зі свого боку ми підготували законопроєкт, що розширить можливості для заснування ліцеїв.
Правда. Законом передбачене створення та утримання пансіонів. Учні матимуть можливість за необхідності лишатися в ньому. Водночас, це лише можливість – право вибору за здобувачами, які мають обрати для себе найзручніший варіант отримання повної загальної середньої освіти.
Правда. Будуть чітко визначені правила зарахування до закладів освіти, і вони будуть єдині для всієї країни. Конкурс до ліцею проводитимуть тільки у тому випадку, якщо кількість поданих заяв про зарахування перевищить загальну кількість вільних місць. З 2027 року до ліцею можна буде вступити за результатами ЗНО для учнів, що здобули базову середню освіту.
Петриківна
• 05 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Автор, це в якому році буде?
Коли НУШ закінчить 9 клас?
З війною всі терміни змістились. Ця реформа почалася ще в 2016-2018 роках. Тоді «пройшлись» по сільським школам.
Миссис Буркул• 05 ноября 2023
Ответ дляГотова до другої
Автор, це в якому році буде?
Коли НУШ закінчить 9 клас?
наш город был пилотным и 3 или 4 года назад это уже ввели в действие. так что это будет не так и не скоро
Престидижитатор• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
А навіщо в ліцеї тупецьки?
Завжди недо...• 05 ноября 2023
А я то думаю, почему у нас все школы резко переименовали в лицеи.
АлександраА• 05 ноября 2023
Ответ дляПросто болталка
Фігня це. Об´єктивно (можете перевірити особисто): м. Вишгород. Населення - трішки більше 33 000. Щонайменше два ліцея: #1 та КПІ.
Петриківна
• 05 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Главное же тему анонимную создать
Якщо я буду всі теми писати без аноніма, то ви вирішите, що я тут живу))
Запасная спина• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
Як саме? Ваші думки?
В Україні ще жодну шкільну реформу не довели до ладу. Як саме мені вже зараз не актуально. Але живу в країні, де якраз схожа система освіти, все зручно і продумано.
Престидижитатор• 05 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Главное же тему анонимную создать
Ага, фсьопропало
Акукарача• 05 ноября 2023
Главное, чтобы после гимназии сразу повестку не дали, а остальное можно решить
Моль Моллівна• 05 ноября 2023
Ответ дляПетриківна
Як саме? Ваші думки?
Як тільки сказали що тепер діти навчатимуться 12 років я сказала своєму сину ( на даний момент йому 10) що нічого там сидіти стільки років. Я що він може вже визначатись з тим ким хоче бути і краще після 9 го йти в профільний заклад.
Благо зараз він навчається в приватному закладі з уклоном і іт, то вже зараз вони прямо на уроках створюють ігри , персонажі і тд. Пробують продавати їх. Знову ж таки нагадую йому, що вже після школи він буде мати навички професії. Як на мене це важливо. А не сидіти в школі вивчати купу предметів, щоб в 18 років тільки почати вивчати профіль.
черная мамба• 05 ноября 2023
4 брехня. У нас місто менше 50 тис і декілька ліцеїв. По селах можливо так не буде.
Правильно_Валерчик• 05 ноября 2023
У нас так і називається-спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови, то будуть в ній 10-11 класи чи ні?
Престидижитатор• 05 ноября 2023
Ответ дляПравильно_Валерчик
Зараз вже нема спеціалізованих шкіл.
звездная галактика• 05 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Главное же тему анонимную создать
какая разница, анонимно или нет? повторюсь. наш город был пилотным. ввели это 3 или 4 года назад. из 12, что ли школ, с 11-12 классами осталось, по моему, 3. кроме того, что дети без образования, теперь дети должны ездить из одного конца города в другой. могу представить, что там творится в час пик