Янгол в камуфляжі• 05 ноября 2023

В 40-42 года нормально рожать второго ребенка?

Мне 40 лет, мужу 36, сыну 6 лет (будущий первоклассник). Начали думать о втором ребенке...разные мысли в голову лезут: может уже позно? Может ребенку ьудет не комфортно идти в 1-й клас с 50-летней мамой, может тяжело будет физически?...Кто рожал после 40 поделитесь плюсами и минусами..
Вилами по воде• 05 ноября 2023
Ответ дляГлаголиця
Нормально, якщо є гроші. Бо сили вже не ті.
Гроші треба на няню іноді підстрахувати, замовити доставку їжі, прибирання.
В кого сили не ті, в автора? А звідки ви знаєте
Акуна_Матата• 05 ноября 2023
Ответ дляGvenna
Да йоханий бабай, ну Ви накрутили. У людей вистачає нервів в війну народжувати, в підвалах, без чоловіків, які загинули, на арендованих хатах, бо своїх вже нема. І люди живуть і не жалкують що народили!
А ви соплі возите і слухаєте місцевих курок, які після 40 всі з клімаксом головного мозку поголовно.
Не народжуйте. Совєтчіці сказали не можна. Всьо. Розходимось.
Це не курки, у всіх різний стан здоров´я. Давайте ви не будете подавати народження дітей в таких екстремальних обставинах як зараз як нормальне.
Вилами по воде• 05 ноября 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Авторці народжувати не слід
Згодні?
Акуна_Матата• 05 ноября 2023
Ответ дляВилами по воде
Авторці народжувати не слід
Згодні?
Це їй вирішувати а не форуму. Успішний чи не успішний приклад інших нічого їй не дасть, у неї все одно все буде по своєму і по іншому.
Вилами по воде• 05 ноября 2023
Ответ длямакома
Дівчатка, дужк б хотілось почути тих мам, хто народив в 40+ і в уого вже діти підлітки. Можливо тутє такі? Які у Вас з дітьми відносини?
Прекрасні
Я сучасна ’продвинута’ матуся з життєвим досвідом, знанням і розумінням дитячої психології.
Читала тему про реформу шкільної освіти, це жах, молоді жінки намертво вчепились за совок, не розуміють вимог сучасності. То ж не вік обумовлює відносини з дитиною, а наявність чи відсутність мозку в батьків
Добрая свекровь• 05 ноября 2023
Ну мы ж в Европу типа идем 😆😆😆 то почему бы и нет) сама вот дождусь мужа и будем стараться) а вот эти приколы типа бабушка на собрании и тп- для меня вообще бред полнейший. Смотрите по самочувствию, но здоровью по своим ощущениям.
Мексиканочка• 05 ноября 2023
Хотите, рожайте, сейчас роды в 40-42 это нормально. Тоже планирую после 40 второго ребенка.
Глаголиця• 05 ноября 2023
Ответ дляВилами по воде
У мене і у подруг. Нам по 42.
Але якщо є гроші ( перш за все) та сили, то нічого не заважає автору народити та виховати дитину.
Вилами по воде• 05 ноября 2023
Ответ дляГлаголиця
У мене і у подруг. Нам по 42.
ну то я старша за вас набагато, а сили в мене - ті.
Соседушка• 05 ноября 2023
Для меня не нормально
Во сколько рожают другие - абсолютно все равно
Прилипало• 05 ноября 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ось такі у мене думки, але іноді бачу мам токого віку з маляти і думаю, можливо встигнемо...ми одоє працюємо, житло власне є...а от чи вистачить нервів і чк литині мати старшу маму....запитати нема в кого, бо в оточенні всі мами 30+, але не 40+
Вы еще попробуйте забеременеть в таком возрасте .. до 42 при наличии денег и здоровья - да ! Тем более желание есть .