Вумна вутка• 05 ноября 2023
Чи реально здати в оренду земельну ділянку?
Комерційна нерухомість, яка поряд з ЖК та великим торговим центром. Бажаючих купити багато, але поки що продавати не планую. Чи реально її здати в оренду і яка може бути вартість та умови?
Мудробаба• 05 ноября 2023
И что там делать , на этой арендованной земле? Строить бессмысленно. Огурцы выращивать?
Мелочунь• 05 ноября 2023
Продала б не роздумуючи, одразу, як є реальні покупці то тому хто дасть макс, і лише вся сума одразу
пс: я не в Києві