Мюллерная• Изменено 05 ноября 2023

Допоможіть, фікус жовтіє

Дівчатка, що з ним? Не перелитий точно, бо мама рідко поливає. Хімію, добрива не використовує.
Що робити, як спасти ?
птицаворона• 05 ноября 2023
Ну, я би написала про перелив) А взагалі - фікус - це ж дерево, в нормі він може скидувати періодично по декілька листків.
автор Мюллерная • 05 ноября 2023
Ответ дляптицаворона
Дивлюсь на іншій квітці такі чорні цятки. Може кліщ чи що . Бо я не знаю , як кліщ виглядає
черная мамба• 05 ноября 2023
Не рухали його?
автор Мюллерная • 05 ноября 2023
Ответ длячерная мамба
Не рухали його?
Рухали, на 2 метри далі від вікна . Просто дивно, що в одній точці пожовтіли
черная мамба• 05 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Знаю що фікуси бенжаміна не переносять рух, листя жовтіє і скидають, може і звичайні також
Папина дочка• 05 ноября 2023
Може на нього осінь наступила?