Мандолина Бу• 06 ноября 2023

Це відставання у психічному розвитку?

Колись читала, що в житті людини є певні віхи, які треба пройти. Якщо вони не були пройдені, то це вже відставання. Наприклад, перший поцілунок у підлітковому/ студентському віці, перший секс і тд. У мене цих періодів не було. Хоча вже 25 років. Це відставання в психічному розвитку? Є відчуття, що я ніби застрягла у підлітковому віці і не відчуваю себе жінкою.
В гости звали?• 06 ноября 2023
Это не отставание в психическом развитии. Это просто инфантилизм, низкое либидо, неумение коммуницировать с ровесниками, в том числе с мужчинами.
Ласкове телятко• 06 ноября 2023
Я никогла не залумівалась про отставание....Я это объясняоа как ’ не повезло’ но может вы и правы. Мне 43, а до сих пор не даёт покоя тот факт что у меня ’ этого не было’
Ms. Iphone• 06 ноября 2023
Перестаньте читати шлак
GaleTTa• 06 ноября 2023
Беременные в 14-15 это акселераты -вундеркинды?))
Вся така шо куди там• 06 ноября 2023
Навіщо Ви собі вже діагнози ставите?
Люди всі різні, і якщо конкретно Вам не це не потрібно було, і хвилює лише якась уявна ’неправильність’, - то попустіться.

Інше питання, що якщо Ви хотіли, а у Вас не вийшло. Але тут теж всяке у людей в житті буває, різні обставини.
Плюс Ви навели той приклад, який досить легко надолужити. Якщо перший поцілунок буде в 25, а не в 15, - то хіба це трагедія? Якщо хочете зараз, то вперед!
Ukrainika• 06 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
А вам сумно від цього?
От цікаво, чого не сталось? Ніколи не хотіли, чи вас не хотів ніхто? Чи може типу моральні принципи і ви відмовляли?
автор Мандолина Бу • 06 ноября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Навіщо Ви собі вже діагнози ставите?

Мені соромно та це дивно виглядає у моєму віці
Ласкове телятко• 06 ноября 2023
Ответ дляUkrainika
А вам сумно від цього?
Секс був, дитина є, але це сталося коли я вже була нууу дуже ’дорослою’ більш за все то що вже треба а не за великим коханням, як мріялося. Але до мене ніхто не залицявся . Правда я росла скромною слузняною дитиною, в нормальній сім´ї. Почуття були, але не взаємні. Увагу звертали якісь як тут кажуть ’ маргінали’, а хотілось свого ж рівня людину. Хай може без освіти у виші, але щоб думки були не ’ де ж пива попити’ чи ’ вкрасти’. От таким звичайно відмовляла. Навіть подруга дивувалася як вони сміють взагалі в мій бік дивитися......
Вся така шо куди там• 06 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Якщо це єдина причина - то забудьте. Ви самі себе накрутили, немає в цьому ніякого сорому чи дивини, яка кому різниця? І як вище правильно написали, менше читайте/слухайте всякий шлак.
Василина Семеніч• 06 ноября 2023
Так, це певне відставання. Почитайте книгу ’Що з тобою сталось’ Опри Вінфрі. Бо це не просто так у Вас, є на то причини.
автор Мандолина Бу • 06 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
У мене така ж сама ситуація
Квітка Миру• 06 ноября 2023
Ответ дляМандолина Бу
Набагато гірше ,коли сексуальний розвиток випереджає розумовий, а в вашому випадку геивме так пагано. Дивно чути такі речівід дорослої людини. Я в 20 років була здатна протистояти цим кліше. Подрбадасьчоловікам, але нікого не кохала. Не розуміла,навіщо той секс без кохання. Так не буває? Чи обов´язково людина повинна зустріти того єдиного в певному віці? Принаймні,я була впевнена,що перший раз це буде по коханню. Так і вийшло.
Пилосмок працює• 06 ноября 2023
Некоторые проходят первый секс в 12, для меня это неадекватно, у меня это произошло в 19. По вашему это отставание?
Нет норм! Но оцениваем мы всех с через призму себя - а я бы сделал/не сделал, нормально/не нормально и тд
Сокодавка ще та• 06 ноября 2023
У меня такого не было, мне 43, ощущаю на 63.