Сунуся в чужі справи• 06 ноября 2023
Порадьте бездротові навушники для телефонних розмов.
Музику не слухаю, фільми не дивлюся, але часто розмовляю по телефону, тому потрібні непогані динаміки.
apple зараз, але після 4 років користування їх хватає на 30 хвилин і все.
дякую.
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября 2023
Ответ длядолой_лама
Jbl
якась конкретна модель? бо я хотіла oppo, але консультант сказав, що погані динаміки.
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Нові . Що за питання
які нові?
долой_лама• 06 ноября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября 2023
Ответ длядолой_лама
фото
дякую. вони в вас є? ви розмовляєте з ними? розумію, що зараз з технікою як повезе, але мене цікавить сама модель і її динаміки.
А я с Рио-де-Житомира!• 06 ноября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Якщо для розмов, то це тільки або знов брати еппл, або планомірні. Там мікрофони більш менш нормальні
Сунуся в чужі справи
• 06 ноября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
А що значить планомірні?
А я с Рио-де-Житомира!• 06 ноября 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
А що значить планомірні?
Повномірні (накладні) Т9