Столічна штучка• 06 ноября 2023
Як моєму сину закохати в себе принцесу Іспанії? Без сарказму
Працюємо в Іспанії, я в кафе, син офіціантом, йому 17, за півтори роки підтягнули мову. Чоловік допомагає грошима.
Побачила у тіктоці що у короля Іспанії дві доньки, як можна з ними познайомитись і зацікавити? Можна навіть не ту, що буде королевою, а молодшу, хоч вона і не така гарна, але я сина вмовила бути з нею. З чого почати, куди влаштуватись працювати?
КинДза• 06 ноября 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Я?
Ну так! Тоді і сину легше було б. А то вийшла за ніщеброда, тепер поли миєте.
Столічна штучка
• 06 ноября 2023
Ответ дляНенька наша
Покажите на своем примере, захомутайте короля
Він одружений і старий
Я себе ціную
Смячиком• 06 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Без різниці
Але я сина вмовила на молодшу
Старша красуня і королева, а менша страшненька
Але я сина вмовила на молодшу
не пойняла, а чого це менша страшненька? По фото гарна - пухкі губи, великі очі. Що в ній негарного?
Ненька наша• 06 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Він одружений і старий
Я себе ціную
Понятно, просто нет шансов
котопёс• 06 ноября 2023
Летиція була простолюдинкою, і вийшла заміж за короля, у вас є маленький шанс.
Столічна штучка
• 06 ноября 2023
Ответ дляСмячиком
Старша красуня
котопёс• 06 ноября 2023
Ответ дляСмячиком
Чесно, вона мені дійсно страшненька, а та що старша дуже красива, жаль меншу ,вона завжди на фоні старшої програє.
Смячиком• 06 ноября 2023
Ответ длякотопёс
а мені менша красивіша по фото
Добро с Кулаками• 06 ноября 2023
Ответ дляКинДза
А я причем тут к автору?
Столічна штучка
• 06 ноября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
А нащо Вам ця принцесса? Що саме Вас в ній зацікавило?
Як це що? Титул.
Мій син буде багатим, я житиму в золоті, з Летицією в супермаркет буду ходити і дітей разом бавити будемо
Освічую темряву• 06 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Як це що? Титул.
Тобто на дівчину і її якості чхати?
Кручу хвости• 06 ноября 2023
Ну зрозуміло що це троль, але ось вам ідея:
Працювати над собою- гарна освіта, струнке підкачане тіло. Потім робите бізнес, який принесе статки, починаєте бувати у вищих колах , а потім на одному з вечорів він має підійде до неї та запросити запросити на побачення
Пишна молодиця• 06 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Дівчата може у когось є зв‘язки? Щоб потрапити туди?
Летисія буде моєю свахою , дай Боже
Никак . Вашего сына охрана к принцессам на пушечный выстрел не подпустит. Так что не надейтесь.
Кумедна• 06 ноября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Він одружений і старий
Я себе ціную
так а сина чого не цінуєте?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 06 ноября 2023
Тут на таро треба гадати, по натальним картам не видно, королівські маги постарались
КохайтесьЧорнобровi• 07 ноября 2023
Дуже ’розумні’люди черпають інформацію про королівські сім´ї з тік тока. Мрії посудомийки та офіціанта:)