Донька при будь якій погоді не хоче носити, одягне при мені, а потім скидає як відійде вже. Ну от що робить. Шапки нормальні, якщо що...
prosto_aisha• 07 ноября 2023
Я все життя їх не ношу, тільки якщо дійсно мороз -10-15 то ще одягну тільки на вулиці.
toptizhka80• 07 ноября 2023
Це підлітки та їхні протести... Моя років з 12 почала без шапки ходити. Добре, що хоча б подовжені куртки з капюшонами погоджувалася купувати. То на крайній випадок я була спокійна. Зараз може в +8 в худі та жилетці ходити. Спить з відкритим вікном, в її кімнаті вимкнене опалення, тому що вікно відкрите постійно, в будь-яку температуру повітря. Я намагаюся змиритися. Часом розмовляю з нею. Але поки сама до бронхіта не доходила, не дійшло.
А вы в подростковом возрасте охотно шапки носили?
Я, например, так же как ваша дочь..Утром шла в школу, как только уходила за пределы видимости наших окон сразу её снимала, шла в капюшоне или вообще без ничего.
Мне 34 сейчас, я шапки не ношу до сих пор..Ну бывало пару раз одевала, когда прям жесть, как холодно было.
alena19842010• 07 ноября 2023
Эх, помню себя, мороз - 10, стою на остановке, без шапки, в пальто. Мода такая одно время была, на пальто на куцем синтопоне, вот жеж подросток. Сейчас бы закуталась по уши)
БальзаковскийВозраст• 07 ноября 2023
Ответ дляTatyana_1975
А Ви не в Україні? Бо тут ще не було нагоди шапки одіти.
+
бабка Бубка• 07 ноября 2023
37 рочків, шапку ненавиджу з дитинства! Тоді і зараз починає боліти голова якщо дуже тепло, тому мені краще холод.
Майже весь верхній одяг з капюшонами - мені цього достатньо до -15. Шапку можу надіти коли температура ще нижча і сильний вітер.
БальзаковскийВозраст• 07 ноября 2023
Ответ дляYamarisha
Еще и куртка еле талию закрывает. Уговаривала купить что-то, чтоб хоть немного попу прикрыло, любого бренда, за любые деньги, ни в какую. Купила дешевую подстреленую какашку и носит. Нет сил уже.
Вы в Гренландии?
БальзаковскийВозраст• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Так у нас вітер холодний, зранку 8 градусів.
Звісно вона не буде одягати шапку коли так тепло
БальзаковскийВозраст• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ні, я не кутала, вона ще в кросівках ходить не шкіряних навіть. Просто навіть коли дуже холодно, вона не хоче носити шапку. Так само як і їсти в школі наприклад не хоче(фрукти, батончики, про бутерброди я мовчу).
Майже всі ще в кросівках ходять
Probel Tochka• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Вона не буде носити капюшон теж, це 100відсотків
Если замерзнет - будет. Если не замерзнет, зачем носить что-то?
Odna Takaya• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Та отож, але кашлі потім мені лікувати(
То ще не саме страшне.
Мій ( 14 років) в тому році переніс запалення лицьового нерау, носилась з ним як з писаною торбою . Настали холоди - змусити одягти шапку не можу, бо ’ мені не холодно’.Як з цим боротись і доносити - не знаю.
Ответ дляДжулияробертс
Та я розумію, просто вже втомилась пояснювати як треба, а вона не слухає і робить по своєму.
У мене така сама. Буквально вчора були суперечки про шапку. Я вся на нервах, ми в Німеччині, якщо захворіє і потрібна буде допомога або ліки швидко - що я тут з нею робитиму? А зараз вирішила - буде як буде. Все одно, навіть якщо б при мені надягла ту шапку, по дорозі до школи зняла б її. То що мені робити?
БальзаковскийВозраст• 07 ноября 2023
Ответ дляYamarisha
На северном полюсе. Вы куртку зимнюю покупаете когда уже морозы?
У нас почти нет таких морозов, чтобы надо было куртку по колени
БальзаковскийВозраст• 07 ноября 2023
Ответ дляOdna Takaya
То ще не саме страшне.
Так може правда не холодне? Це ж не морози