Донька при будь якій погоді не хоче носити, одягне при мені, а потім скидає як відійде вже. Ну от що робить. Шапки нормальні, якщо що...
Sova splushka• 07 ноября 2023
Може, це Вам шапки нормальні, а їй ні?
Я все життя ненавиджу шапки, але ж голова мерзне, - то накидаю капюшон куртки щільно, і мені ідеально.
Sova splushka• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Нема капюшона
А чому? Так може, купувати з капюшоном? Як донька до такого відноситься?
Sova splushka• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Ну не знаю, в нас холодний вітер, шапка тонка дуже, максимально.
Це зараз вона в шапці має ходити?
Яка температура там у вас? Бо у нас +15, які шапки? Вище +7-+10 шапки взагалі не потрібні, хіба що пронизливий холодний вітер.
Ответ дляSova splushka
Це зараз вона в шапці має ходити?
Так у нас вітер холодний, зранку 8 градусів.
Ответ дляSova splushka
Вона ніколи не носить капюшони, просто ненавидить
Ответ дляdulenok
13 лет .. носит. Мохнатая ’панама ’ зимняя или ушанка...тот ещё видон.
Зато тепло.
Asteroidea• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Не наполягайте. Буде холодно, сама натягне капюшон.
Це вік такий, їм потрібен протест хоч в чомусь, хоч в носінні шапки. Побачить, що вам нецікаво і питання шапки відпаде, сама вдягне або шапку, або капюшон
Asteroidea• 07 ноября 2023
Ответ дляСвята
Сейчас я бы и в садик не одевала бы шапку, не то что школьнику
Це дивлячись де, Україна велика і погода може відрізнятися. В Дніпрі зараз сонячно, а півгодини тому було похмуро та прохолодно, майже всі діти в школу йшли в шапках. Ми поки ще без шапок, вдягаємо коли вже десь +0+5, або вітер сильний
Значит ей не холодно. Психически здоровый человек не будет мерзнуть назло маме.
Я очень хорошо помню подростковый возраст младшей сестры. Курточка в мороз до пупа, о шапке и колготках под штаны речь даже не шла.
Мама в рыданиях. Первый цистит… Ну, шо сказать, больше вопрос теплой одежды не стоял. Она давно уже взрослая тетя. Шапку и шубку надевает первой, а снимает последней.
Лучше всего запоминаются и учат собственные ошибки.
Старший сын тоже кобенился с шапками,с курткой нараспашку. Повстречал гайморит. Мгновенно пересмотрел свои взгляды.
В подростковом возрасте действительно кажется что не холодно.
Ответ дляBejza
Вчора бачила маму з дитиною в зимній шапці, ви мабуть теж в дитинстві їй ще з літа надягали, а літом ввечері, щоб вушка не надуло шапку з зав´язками. Ще тепло, яка шапка?
Ні, я не кутала, вона ще в кросівках ходить не шкіряних навіть. Просто навіть коли дуже холодно, вона не хоче носити шапку. Так само як і їсти в школі наприклад не хоче(фрукти, батончики, про бутерброди я мовчу).
Sova splushka• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
А який у неї варіант захистити голову від холоду?
Тільки не при +8, звісно. То Ви заганяєтеся.
А хоча б +5 і ниже, особливо при -10, -20.
Ви це її запитували?
Ответ дляBejza
Ще й так тепло. Ви ж не вдягаєте панталони, рейтузи зараз щоб тепло?
Ні, я теж не кутаюсь
Ответ дляДжулияробертс
Ще всі в таких кросах, ви, що в зимніх вже? Не їдять зараз підлітки котлети, відбивні, що мама насмажила, це такий вік
Sova splushka• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Можливо, Ви її занадто опікаєте? І їй вже хочеться чисто з принципу робити все інакше, ніж каже мама?
Ответ дляBejza
Та я розумію, просто вже втомилась пояснювати як треба, а вона не слухає і робить по своєму.
Ответ дляSova splushka
Ну 50 на 50
А ви згадайте себе у її віці 🙂
Я люто ненавиділа головні убори і так, при мамі одягала, а відійшовши з поля зору, знімала. Потім поїхала навчатись в універ і не носила жодних головних уборів до 20 років. Потім захворіла, був гайморит, то питання з шапкою вже не стояло, зрозуміла, що голову треба берегти. Зараз мерзну, одягаю шапочку. Донька йде до школу без шапки, але одягає капюшон. Знаю, що якщо скажу одягнути шапку, вона вийде за двері і зніме її. Гарні стосунки з дітьми важливіші за шапки, а змерзне, то одягне
Sova splushka• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
А її вислухати? Таке Ви робите? Бо якщо тільки в одну сторону передача інформації ’мама - - - - донька’, то така реакція доньки абсолютно прогнозована.
сладкий_ноябрь• 07 ноября 2023
Ответ дляДжулияробертс
Та отож, але кашлі потім мені лікувати(
Так це ж підліток, що там його лікувати?
Ответ для_Lary_
А ви згадайте себе у її віці 🙂
Дякую за таку відповідь!У мене був берет, мама любила їх мені купувати, і хоч так було соромно носити, але не знімала... Ходила в 90 х у школу...
.
Ответ дляSova splushka
Я слухаю, добра, розуміюча мама, але потім як доводить мене, то можу зриватися(