З родзинкою• 07 ноября 2023
Вы когда ходите к гинекологу
Вам делают бимануальное исследование? Я недавно ходила к врачу в частную клинику,там врач только провела осмотр и узи,никаких бимануальных исследований,на моей практике это впервые,я даже поинтересовалась у нее почему так,ведь всегда его проводят,на что врач ответила,что это довольно устаревший и неэффективный метод и во всем мире уже давно от него отказались,неужели правда? И такое еще только у нас практикуется?
Моторошні троянди• 07 ноября 2023
Я до адекватних лікарів ходжу. Не знаю, де у вас таке практикується
Апофиозная• 07 ноября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Даже не знаю что это. Никогда не слышала.
я тоже)
Кудрі кручу сама• 07 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Як ви визначаєте адекватність лікаря? І адекватність чому вас саме приваблює?
Моторошні троянди• 07 ноября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Доказовість, не призначає дивних маніпуляцій і зайвих лікувань
Цирк на дроті• 07 ноября 2023
Минулого тижня була - пап тест, мазок на флору, кольпоскопія з реагентами, бимануальне, УЗД . Можна рік спокійно жити.
Курочка• 07 ноября 2023
останній раз мене так ’оглядали’ 9 років тому. лежала у лікарні з кістою. кожен день ходила на крісло(14 днів підряд). кожен день я чула одні і ті самі слова. Що цим методом хотіли мені доказати чи призначити лікування-не знаю. Дивувалась тоді і лікар-узд, з питанням-що він від тебе хоче (гінеколог)? що він там хоче побачити і відчути? з тих пір побувала у 3 гінекологів, таких маніпуляцій мені ніхто не робив, а я і не питала. мене вже набімануалили на 50 років вперед
Гарні диньки• 07 ноября 2023
Я хожу зная зачем. Месяц назад на УЗИ ходила, мне нужно было знать начала расти киста или нет. В январе пойду сдавать мазок, кальпоскопию и по ситуации, может еще какой анализ.
Трактор Віка• 07 ноября 2023
Лікар права. Воно не дає нічого, є узі на якому все видно.
Бімануальне обстеження було актуальне, коли УЗД було не таким доступним і масовим в гінекології.
Тобто пощупала приблизно розміри матки, чи не пальпуються придатки, чи нема болючості - ото й все УЗД, наосліп.
Зараз воно не потрібне.
очки_ннадо• 07 ноября 2023
Мені постійно робили бімануальне дослідження (до речі, тільки зараз дізналася назву цієї процедури))) УЗД до 40 років не робила жодного разу. Під час одного з таких прощупувань відчула біль, лікар одразу направила на УЗД, виявилася кіста яєчника.
Гадаю, що якщо є УЗД навіщо те прощупування?
Кудрі кручу сама• 07 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Лікарі взагалі зазвичай роблять дивні маніпуляції, як пересічному громадянину визначити, які з них адекватні які ні?
Джонсонюк• 07 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
була місяць назад, все теж саме + оглянула і пропальцювала груди
Цирк на дроті• 07 ноября 2023
Ответ дляДжонсонюк
Мені груди теж але я окремо до мамолога ходжу
Чаклунка-ведунка• 07 ноября 2023
Ответ дляКусачая Я
Впервые встречаю такое понятие - бимануальное исследование
Це коли вас при огляді пальцями щупають в середині
маска Ілона• 07 ноября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ні, думають ззовні. А всередині пальці лише для того, щоб зафіксувати шийку матки, щоб матку та придатки можна було прощупати
маска Ілона• 07 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Так само можна сказати: навіщо мамологи та і звичайні гінекологи пальпірують молочну залозу? От навіщо, якщо є УЗД?
Навіщо завжди пальпірують ´, наприклад, жовчний при скаргах, якщо достатньо зробити УЗД?
Цирк на дроті• 07 ноября 2023
Ответ длямаска Ілона
Моїй мамі на УЗД пропустили міому і тільки при пальпації матки інша лікар знайшла. Нічого зайвим не буває
маминаБубочка• 07 ноября 2023
Я вообще не понимаю, зачем каждый раз лезть. Не, я то не против, надо так надо, но вот проходишь ты лечение, по моему диагнозу для контроля достаточно узд, но нет, почему-то каждый раз лезу на кресло. Я же была у вас несколько дней назад, там ничего нового не появилось
маска Ілона• 07 ноября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Я теж так вважаю, тому дуже дивні дописи про ’сучасність’
маска Ілона• 07 ноября 2023
Тільки побачила, що моє ’щупають’ виправило на ’думають’
в дописі 17.