КараПузовна• 07 ноября 2023
Walmart отменяет платеж из-за ограничения местоположения?
Через впн захожу в кабинет, адрес указан от фонаря в Майами частный дом, оплачиваю приват банк мастер кард заказ, сразу принимает и сразу же выдает отказ через секунду Cancellation due to location restrictions.
Надо купить пополнение американского телефона для анлока айфона, код пополнения на емейл пришлют, то есть это не физический товар, а виртуальный с доставкой на емейл.
Подкажите, как можно из Украины решить вопрос с этой отменой платежа, какими настройками или что указать в кабинете волмарта?
Мания-Величия• 07 ноября 2023
Walmart українська карти не приймає до оплати
На сайті самого віртуального оператора не пробували поповнити?
Допоможіть знайти• 07 ноября 2023
Пей пал Америка, Вайс может валютная карта моно или др банка как варианты нужно пробовать
Ворожу на каві• 07 ноября 2023
Ответ дляМания-Величия
Приймає,я роками купую вальмарт
Ворожу на каві• 07 ноября 2023
В мене вказаний біл і шип моста,заходжу без впн і оплачую гривневою укр карткою від приват банку
Не худа ні разу• 07 ноября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Без ВПН этот сайт не открывается в Украине.
А укр картой я не могу с 2016 года его выкупить.
И таких как я целая рота посредников.
Ворожу на каві• 07 ноября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
И таких как я целая рота посредников.
Я теж посередник але живу в європі та купую укр карткою
КараПузовна
• 07 ноября 2023
Вже вдалось купити, на ютубі одна дівчина розказала, там вона порадила замість джимейл пошти, аутлук пошту зареєструвати, типу джимейл чомусь відмови по її досвіду, далі вона там посередника українського порадила, при реєстрації у нього сша адреса надаєтся безкоштовно, її і можна ввести як адресу в сша. Впн включено в мене, карта приват банк мастеркард. Короче вийшло типа використивути посередника адресу але без його послуг бо мені електронний віртуальний товар потрібен був))) нікого не рекламую, добре що можна самому замовити щось, бо вже руки опускаются, треба телефон розблокувати бо скоро блекаути і звʼязок слабкий з р-сім перехідником)
КараПузовна
• 07 ноября 2023
В мене приват банк картка звичайна гривнева мастеркард, тільки в налаштуваннях включено подвійна конвертація і оплата в інтернет ліміт, може в кого не виходить через гривневу картку, то подаійна конвертація відключена, в мене вже через неї просто були відмови навіть квіток на автобус в європу купити, відмовляло в платежі поки не включено подвійну конвертацію було
КараПузовна
• 07 ноября 2023
Блін..тільки що прийшла відмова в покупці і гроші пише повернуть впродовж 10 днів(( писець..
КараПузовна
• 07 ноября 2023
Причина відмови - «в підозрілій активності» видно впн йому не подобається чи не знаю що..
Твердая валюта• 07 ноября 2023
Ответ дляКараПузовна
Все купується без привязки емейл.
КараПузовна
• 07 ноября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Все купується без привязки емейл.
Але чомусь багато скарг наших на них що не дає купити і мені теж відмовлено і гроші заблокувало, тепер 2 тижні десь чекати повернення(