Гуру троллинга• 07 ноября 2023

Як правильно вчинити з подарунком?

Така ситуація: кум винен гроші за роботу чоловіку (не дуже багато) і постійно на морозі , говорить що з замовленя ще не дали гроші , хоча вже пройшло 1.5 міс + винен більше 3000 за матерали,які чоловік купував за свої кошти. Скоро день народження у хрещениці мого чоловіка, ще не запрошували і незнаю чи будуть взагалі святкувати. Питання: що робити з подарунком дитині,чи просто зробити виглядь що не маємо взагалі грошей, чи краще подаувати щось зовсім дешеве,взагалі вони звикли до гарних подарунків, звісно дитина не винна що у неї такий безсовісний батько, але все ж таки як правильно вчинити,щоб дати їм зрозуміти що так ніхто не робить?
Все знаю від і до• 07 ноября 2023
Но ребенок вам ничего не должен,это если бы у кума день рождения.тогда да
Алгонавт• 07 ноября 2023
Скажіть куму, що відтепер він винен не 3 тисячі, або пʼять (чи скільки там), а на тисячу менше.
Чумачечая Весна• 07 ноября 2023
Прийти привітати дитину і піти, ви праві дитина не винна
Барабан для дорослих• 07 ноября 2023
Дитина не винна.
Якщо хочете провчити, то того, хто винен треба.
Ванна Тазиковна• 07 ноября 2023
привітати чисто символічно, дитина не винувата
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
вони звикли до хороших подарунків, якщо подарую бюджетний у них буде здивування
Чумачечая Весна• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну я думаю у вас теж було здивування
Задираю носа• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Вообще отморозьтесь, просто поздравьте по телефону и все.
Алгонавт• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ну їм же начхати, що ви дивуєтеся на те, що кум винен вам гроші.
Хай дивуються на здоров’я.
Нога на ногу• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Я би більше здивувалась ,якби вони при боргах взагалі щось святкували.
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
Ответ дляНога на ногу
повірте,вони такі що можуть)
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
Ответ дляАлгонавт
Хай дивуються на здоров’я.
подарувати і все, без зайвих слів
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
Ответ дляЗадираю носа
у старшого 2 міс тому було дн, вдома вони не святкували (він з хлопцями кудись ходив) , навіть на тортик не запросили і все одно подарувала хороший подарунок .
Чеширская кошечка• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
то взагалі не даруйте
Впораюсь зі всим• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
А что значит привыкли? Они у вас на содержании? Вы им чем-то обязаны? Какую сумму тратить на подарок - решать только вам, это ваш семейный бюджет. А если вдруг не сможете купить как всегда, свою семью в чем-то ущемлять будете потому что он привыкли? То, что он не отдал деньги за работу вашему мужу, равносильно задержке з/п со всем вытекающими.
КапитанльнаЯ• 07 ноября 2023
Не даруйте.Якщо запросять, скажіть грошей нема, бо чоловік витратив всі на матеріали.
КапитанльнаЯ• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
На яку суму?
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
була фінансова можливість і дарувала, зараз такої можливості не маю
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
На яку суму?
2000 грн дарувала кошти, він збирає на одну річ
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Наприклад в минулому році інша кума подувала подарунок дорожчий, так кума все розповідала яка та молодець
Давно без алко• 07 ноября 2023
Поздравьте по телефону, жизнь это зебра. На данный момент у вас черная полоса по деньгам. И меньше думайте,что о вас подумают. Им точно на вас плевать.
Впораюсь зі всим• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
А сама кума не может ничего толкового своим детям купить, я так понимаю, раз такие восторги? В общем, автор, я всегда в первую очередь думаю о своем материальном положении. Кто там что подумает о моем подарке - меня не волнует. Соревноваться в крутости подарков, выпрыгивая из штанов, я не буду.
Давно без алко• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Вообще перестала бы дарить после таких сплетен.
НетЕщеНаверное• 07 ноября 2023
Поздравила по телефону и всё.
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
У них постійно проблеми з грошами. Дякую за пораду
Давно без алко• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Это вас не должно беспокоить.
автор Гуру троллинга • 07 ноября 2023
Ответ дляДавно без алко
поруч живе , як би десь далеко то взагалі норм, сказала б що немаю можливості привітати особисто
Давно без алко• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Не имеет значения. Плохо себя чувствуете и точка. Написали в Вайбере
Фиктивная• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Вас ещё даже не позвали и может уже не позовут.
Фиктивная• 07 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
А вам они какие подарки дарят?