Добрый день! Муж привез грибы из области, грибник сказал называются польские. Их много. Как мне их переработать?
Муркамурковна• 07 ноября 2023
Поляки) помити, залити водичкою, проварити з сіллю хв 15,, пожарити і їсти)
Kot_v_meshke• 07 ноября 2023
Ответ дляSanechko
До речі, в Польщі гриби ніхто не відварює.
І в шоці від наших ’ кулінарних технологій’ з відварюванням/ промиванням
Готують зразу ж.
Мне как то спокойнее все таки отварить)
Ответ дляSanechko
А нащо ви їх та виварюєте та вимивають?
Польський гриб- не є отруйним. Це ж з боровиків, благородних
Я гриби, якщо для заморозки, мию, ріжу, кладу на пательню, випарюю рідину, потім трохи вершкового масла, присмажила сухеньки, і в морозилку. Дуже зручно потім використовувати
Ответ дляSanechko
Готують зразу ж.
Не всі не відварюють. Багато грибників збирають і їдять умовно їстівні гриби і одразу пишуть, що вживають тільки після тривалої термічної обробки