На циголках• 08 ноября 2023

Яка має бути зп при такому графіку та обов´язках

Онлайн/ офлайн менеджер

Основі обов´язки
Консультація клієнтів
Обробка замовлень та запитів

Графік 3/3 - 9.45-20.00

Я думаю, якщо це буде онлайн, то певно нижча зп..
автор На циголках • 08 ноября 2023
Зп вказано - за результатами співбесіди..
lyuba81• 08 ноября 2023
Мінімально від 20 тис.
Из Кукуева я• 08 ноября 2023
Ну так сходіть й дізнаєтеся. Незрозумілий обсяг роботи - 3 замовлення на день чи 300
СкрипяСердцем• 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
Мінімально від 20 тис.
А если три заказа в день?
lyuba81• 08 ноября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
А если три заказа в день?
Ну три замовлення власник фірми і сам обробить. У нас 50-100 і зарплату я написала. І взагалі цінуйте свою працю.
автор На циголках • 08 ноября 2023
Ответ дляИз Кукуева я
Я просто раніше працювала то була ставка+ за замовлення

Таке просто вперше бачу, як вплине співбесіда на зп.. вони ж на щось розраховують.
lyuba81• 08 ноября 2023
Ответ дляНа циголках

А на те, щоб менше заплатити.
автор На циголках • 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
А на те, щоб менше заплатити.
Я теж так думаю.
ПуГоФФка• 08 ноября 2023
10-15 тисяч.
автор На циголках • 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
А на те, щоб менше заплатити.
Або типу через відсутність якихось вмінь , скосити на зп.
СкрипяСердцем• 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
Ну, вот так сложилось , что собственник не может сам обработать . В не сезон реально 3-5 заказов в день, ну это 1-1,5 часа с отправкой.за что платить 20т? Пгт. Это подработка для мамочки в декрете. Зарплата 4,5т в месяц
Намазюкана нішою• 08 ноября 2023
А не основні обов´язки?
lyuba81• 08 ноября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Там написано графік роботи. Тобто людина буде працювати весь день за 4,5 тис? І так, у нас смт.
Неновая почта• 08 ноября 2023
за таке платять 68грн/година(
Мона_Лиса• 08 ноября 2023
Мінімум 20К, хоча трохи залежить від міста. Якщо зовсім невелике й немає роботи, то 10К.
Чи є оформлення офіційне?

Три дні підряд з таким графіком ви просто випадаєте із свого життя.
І, якщо шукають людину, то це не 3 замовлення.
СкрипяСердцем• 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
Удалённо? Легко найти человека на эти деньги, если в день всего несколько звонков и человек не сидит в офисе, а занят параллельно своими делами
автор На циголках • 08 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Чи є оформлення офіційне?

Це Київ,

На рахунок оформлення теж не знаю, назначили співбесіду

Я раніше працювала з графіком з 10 до 22, 5 днів, ось там я випадала з життя, навіть без перерв. Не могла поїсти. Замовлення сипались, це просто був магазин одягу, в там треба було впродовж 10 хв відповідати, а пише зразу по 10 людей.Але зп ,блін, була чудова на ті роки. Потім урізали в 2 рази, бо зрозуміли що багато отримую, то я і звільнилась.
автор На циголках • 08 ноября 2023
Ответ дляМона_Лиса
Чи є оформлення офіційне?

Інколи я перепрацьовувала до 1ночі, через бонуси
Сирожено_пирожено• 08 ноября 2023
Ответ дляНа циголках

Це взагалі схоже на торгівлю наркотою
Дівчина Бобула• 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
Тобто 20 тис, це для вас цінуйте працю?
lyuba81• 08 ноября 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Тобто 20 тис, це для вас цінуйте працю?
Я ж написала мінімум.
Майструю крила• 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
Мінімально від 20 тис.
Ви напевно давно роботу не шукали, ми виставили вакансію прибиральниці на 6 тисяч і бажаючих море, в мене телефон не замовкає і це обласний центр. Іноді таке відчуття, що порадниці живуть в якійсь паралельній реальності.
Я такая - жду трамвая• 08 ноября 2023
Ответ дляДівчина Бобула
Тобто 20 тис, це для вас цінуйте працю?
20 тисяч це для вас не гроші на такій посаді? це скільки потрібно тоді заплатить за 3-4 робочі дні, щоб людина прийняла замовлення?
ГЛЮкоза• 08 ноября 2023
Якщо онлайн- це гола ставка, якщо офлайн- це ставка і % з продажу зазвичай.
У цьому випадку , дивлячися звісно яка сфера, офлайн вигідніше))
lyuba81• 08 ноября 2023
Ответ дляМайструю крила
Я не шукаю рботу, в мене одне місце вже 25 років. І прибиральниця в нас не отримує 6 тис, а 8 при графіку 3 - 4 год в день.
Дівчина Бобула• 08 ноября 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
При прийнятті і набитті 100 разунків- не гроші.
За 10 рахунків в день ок
Майструю крила• 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
От і радійте, що не шукаєте, бо навіть зі стажем роботи і з в/о знайти щось на 20 тисяч дуже і дуже важко.
lyuba81• 08 ноября 2023
Ответ дляМайструю крила
Можливо залежить від області, нам до Польщі не далеко. Тому або платимо, або дівчата повтікають. В нас в смт такі зарплати для працівників.
Майструю крила• 08 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
Можливо і так, я з Полтави, то в нас купа переселенців, роботи майже немає, а та що і є, то 10 тисяч то вже за щастя.
lyuba81• 08 ноября 2023
Ответ дляМайструю крила
Жах, шкода людей.