Партизанка• 08 ноября 2023
Покажіть меню діток в садочку
Чи задоволені ви і чи ідять дітки?
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Что вы так кинулись на человека, как будто это она меню на русском написала
К человеку никаких претензий абсолютно,просто любопытно почему так?
ЦібаФу• 08 ноября 2023
У нас садик веганский , а ребенок любит мʼясо , думаю отдавать ли ? По всем остальным параметрам супер вроде
ОноВамнадо• 08 ноября 2023
Ответ дляПослушная
Вот вам утренник, кусайте. Снегурка в кокошнике))
Эти дети остались в Украине, их мамы работают, не сдрыснули и их отцы большей частью воюют.
Не помешал кокошник этому!
Не дарма говорять, що пів Одеси - ждуни.
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Да-да, особенно шницель
Справжнє українське
Є карти меню,де рецептура,сан норми,калорійність.В них нема кулебяки,питання як вони її готують?Шніцель доречі є.
Послушная• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Я выше писала. До войны не было запрета для частных школ и садиков на обучение на русском. Подбирая учебное заведение, мы на язык и внимания-то не обращали, в быту все вокруг говорят на русском. Все объявления и наглядная агитация всегда была на русском. Пока не начался тут кипиш, я даже не обращала внимания на каком языке меню))
Послушная• 08 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ну вы-то уж конечно в ЕС гордо воюете, наверно и с мужем, да? Не ждун такой под мамкиной юбкой
ОноВамнадо• 08 ноября 2023
Ответ дляПослушная
А методичка вже стара, не цікаво
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляПослушная
Тому до вас ніяких претензій) починати ж треба не з людей а саме з таких речей,друкована продукція,документація,обслуговування,оголошення,вивіски,а люди підтягнутися.А то навиворіт,книжку і фільм українською не завжди знайдеш,а ви от беріть і розмовляйте.
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ви звідки?
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляПослушная
Ну например мой муж и брат воюют. И кстати муж пошел добровольцем, а он украинского практически не знает.
Что дальше?
Нічого дальше,вам приємно коли дама кричить а пачіму ім можно, а мне нельзя? Мене наприклад це херить
Бо їм можна ! Нам до них не рівнятись,тому можна трошки не так категорично.
Країна мрій• 08 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Накинулись за те, що сказала що це наш родной язик .
Цікаво почитати дівчат з Одеси, чи дійсно в садочках та школах таке на рос пишуть? Може хто обізветься?
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляПотішаюся
При тому. Мій чоловік, корінний львів´янин , в житті російською не говорив. А побратими в нього на 60% російськомовні. І сидять вони по вуха в лайні в Луганській області разом. І повірте, плювати вони хотіли на мову спілкування. Бачили вони щирих патріотів, які і зброю , і їжу, і одяг ЗСУшний продавали
Правильно,тільки чомусь якась жіночка маніпулює військовими? Ще раз повторюсь,їм можна хоч якою мовою.
Просто так замусолили це от прийдуть хлопці з ЗСУ і всьо порішають і мову і корупцію,порядок наведуть.А якого хера ми тут робили?
Країна мрій• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Навіть за те що назвала його нашим рідним? Серйозно без претензій?
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Без претензій,от до держави є,чому в Одесі меню в садочку на російській.
Оябунчик• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Я вам не якась жіночка. Мне тоже можна хоть каким языком говорить. Вам это ясно?) Почитайте конституцию, там все за мову написано.
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
А ви?
Звідти де по ваших слухам теж половина ждуни.
ОноВамнадо• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
тішитися немає чим
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляОябунчик
Ну так опирайтесь на закон, а не на военных.
За жіночку вибачайте,гражданка вы гражданка
Апофиозная• 08 ноября 2023
Ответ дляОноВамнадо
тішитися немає чим
Ну так ви не відповіли,де говорять про одеських ждунів?
ОноВамнадо• 08 ноября 2023
Ответ дляАпофиозная
Так в Одесі говорять