Полуничка• 09 ноября 2023

Це тиск чи що це було ?

Сьгодні йшов дощ, вийшла на 15 хв у справах , була на вул, потім зайшла в супермаркет, була там хвилин 10, коли підійшла на касі, якос то дуже мені здалось яскраве світло в магазині, подивилась на подругу, і бачила її обличчя розмитим, без чітких ліній . Зайшла в квартиру, теж готово світло, побачила чоловіка теж лице розмито, виключила світло, полежала, потім стала боліти голова, випила таблетку, цей стан спочатку розмитість в очах, тоді боліла голова десь було 2,5-3 години, чи це був тиск, він впав чи піднявся? Таке вперше, взагалі від такого не страждаю
Щира українка• 09 ноября 2023
Може то у вас приступ мігрені? Буває таке, що приступи впливають на зір, люди гірше бачать, бачать ореол, світло спричиняє біль.

ДлинноНожка• 09 ноября 2023
Сьогодні дивилася відео про інсульт, типу що може йому передувати, то треба звертати на подібні симптоми увагу і звернутися до лікаря. Тим більш, вас це занепокоїло.
Ошеламиссимо• 09 ноября 2023
Я сьогодні мала працювати рано, встала, сіла за комп і розумію, що не бачу толком, якась розфукусіровка… пройшло хвилин за 15
Ошеламиссимо• 09 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
Ой, напряглась
ДлинноНожка• 09 ноября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Ой, напряглась
Пробачте. Сама замислилась. У мене щось подібне, але перехворіла щойно з високою температурою. Згадала скільки випадків інсульту після ковіду, то неспроста це. Галюцинації ( слухові, смакові, запахові, зорові) то не добре...Краще перевіритись.
Уаджит• 09 ноября 2023
Это предвестник инсульта, так было у знакомой мужа, он не обратился к врачу, всё на давление списывал, а когда знакомая была на работе у него случился инсульт и по близости ни кого не оказалось, чтобы вызвать скорую, в конечном итоге его не стало.
Поэтому автор, не рискуйте своим здоровьем и обязательно проконсультируйтесь с врачом.