Невгамовна сила• 09 ноября 2023
Що буде якщо не лікувати молочні зуби?
Невгамовна сила
• 09 ноября 2023
Ответ дляГолубец
скільки дитині? Я малому почала в 2,4 лікувати(( Але то були кутні зуби. Між верхніми передніми був карієс невеликий, то фторували, сказав стоматолог, що різці молочні немає сенсу пломбувати
2 роки, а у вашої що було? Візуально також крапочки?
Сметчица• 09 ноября 2023
Оба мои ребенка до 1,3 года были с шикарными зубками, а потом вдруг эти зубы покрылись желтыми точками, далее просто стёрлись. Остались за пару месяцев отвратительные пеньки. Это 4 верхних зуба. Мы обошли 3 врачей и приняли решение об удалении этих кариозных остатков. Уже дети взрослые, отличные имеют зубы, никуда не делся зубной ряд.
Кудесница_с_пургеном• 09 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
Так не всі зуби, через три місяці випадають,ви про це не думали?я своїй спасала зуб в чотири роки, зараз їй дев´ять,зуб на місці
не всі. Але в одній клініці зробили знімок і подивились корні. А в іншій- 4 рази ми приходили.
Кудесница_с_пургеном• 09 ноября 2023
Ответ дляУжеВотДа
То у вас у самої є розум? На знімку прекрасно видно стан зубів, чи є там корені чи немає. І по віку, чи має він вже скоро йти той зуб. Нурофен не врятує, якщо гнійне запалення. Передчасне видалення зубів має бути під контролем, у ортодонта мають ставитися розпорки, щоб зубний ряд не зійшовся. Є багато нюансів, запускати дитину не можна.
в мене є розум, не треба грубіянити. Є лікарі. Я не лікар. Чи я повинна гадати на картах?
УжеВотДа• 09 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ваша дитина потрібна тільки вам. Які б лікарі класні не були.