Залізний кіготь• 09 ноября 2023
Що може турбувати в районі живота?
Помітила, що коли дитина стрибає та випадково не сильно натисне мені на живіт - він починає боліти, ніби колить. Це здуті петлі кишківника дають про себе знати чи може бути щось інше ? Помітила, що це відбувається в різну пору доби, не залежно від прийому їжі
Рогнеда Карповна• 09 ноября 2023
перевіртесь.у мене так починалося,зараз бувають пекельні болі,блювота ...обстежуюсь
БезПаспортаНеПродаю• 09 ноября 2023
Не гадайте, причин может быть куча , сходите к гастроэнтерологу . Дальше может стать хуже и соответственно лечение дороже. Лучше не рисковать
Марафетчица• 09 ноября 2023
Ответ дляАнонимба
Глисти болять?
Так, наприклад, гострики.
Спазмоподібні болі болі в районі пупця.