Я тут Живу• 09 ноября 2023
Що відвідати з дитиною 4 роки Київ
Добрий вечір. Приїжджають гості на 3 дні, куди можна сходитт, які цікаві локпці можете порадити? Дякую.
Тихомандражная• 09 ноября 2023
Та ну де в Київі, або де буде цікаво дитині малій. Вони бистро заморюються.
Кукусики• 09 ноября 2023
на вистави до цирку і театру треба зазделегіть білети купувати - отак зненацька нічого нормального не купиш
Я тут Живу
• 09 ноября 2023
В нас час є, прогулянки в зоопарк, або парки буде холодно, бо це кінець місяця, тому розглядаю щось в приміщенні.