13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023

Що робити зі школою?

Дівчата, ситуація наступна: дитина в першому класі оффлайн, програма Інтелект України.Дитина постійно хворіє і з кожним разом важче наздоганяти клас.Є можливість навчатись дома з гарною вчителькою - чи реально забрати дитину на домашнє навчання на декілька місяців і потім повернутись знову до класу?Як це оформити?
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Оформити легко. Пишіть заяву і все. Мій вже 2й рік на до

PANTERA_KET• 10 ноября 2023
1й рік коли було ковідло
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
В 5му класі інтелект то срака повна. Думайте чи оно вам потрібно
автор 13чудоСВЕТА • 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
А можна в будь який час повернутись до класу?Чи буде ша нами це місце ще?
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Можно
автор 13чудоСВЕТА • 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Чому?Ні, ми плануємо тільки молодшу школу по цій програмі.
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ну тому що якщо дитина не геній і хоче погуляти, то нащо йому портити дитинство з тим інтелектом?

автор 13чудоСВЕТА • 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
А як дома займаєтесь теж з вчителем чи самостійно?
автор 13чудоСВЕТА • 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Таких у нас півкласу)
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Програми відрізняються. Наші це будуть вчити весною, іншим брєдом типу історіі, фізики не цікавилась
Коренная киевлянка• 10 ноября 2023
Я не чула, щоб серед навчального року діти повернулися з сімейної форми до класу. Зазвичай ця форма вибирається до кінця навчального року.
Борщик• 10 ноября 2023
Якщо хвороблива дитина, ви їй тим інтелектом нагрузку сильну даєте. Це може сказуватись ще стрес і реакція дитини на нагрузку. У мене так дитина хворіла,стресувала в перших класах, хоч була проста школа, результат пізніше аутоімунка
автор 13чудоСВЕТА • 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Добре, а якщо не писати заяву чи можливо не відвідувати школу 3 місяці до весни?
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
2й клас чи 3й вже не помню, сама. Ледь не здохла. 4й після офлайн школи укр школа- сама і бабуся. В цьму році здулась. Нічого не роблю. 3 р/тиждень англ, 2 р фр. репетитори.(контролюю дз) Бабуся матем. Все. Наздожене ці історіі ті читанні. 1й клас та 2й плював в потолок, ми це все пройшли дома
Борщик• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ні
автор 13чудоСВЕТА • 10 ноября 2023
Ответ дляБорщик
Дитина щаслива біжить в школу, якщо щось не встигає стресу в неї не має, на неї ніхто не тисне.
Тепличная• 10 ноября 2023
Что поменяется через 3 месяца?
Насколько я понимаю, на домашней форме обучения ребенок периодически сдает итоговые, чтобы быть аттестованным. Через 3 месяца специально такую аттестацию вряд ли вам организуют.
Наверное, логичнее год закончить на ДО, а потом возвращаться в школу.
Любви вам!• 10 ноября 2023
А дитина тягне інтелект? В мене старша легко по цій програмі вчилась. Але менший не потягнув, він гуляти хоче, друзі в нього, спорт... інша дитинка, стресував. Забрала в НУШ, краса)
Дивіться по дитині. Якщо вашому підійде домашнє навчання, то чому ні. Але чому так часто хворіє?
Коренная киевлянка• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Для чого дитину віддавати в Інтелект, якщо вона його не тягне?
Для того, щоб на дитмайданчику сказати - моя дитина ходить в Інтелект!

Море_море_я_скучаю• 10 ноября 2023
Автор, у мене інша думка.
Донька в Крилах - програма теж не звична і не легка.
Донька майже весь 1 клас прохворіла, другий - половину

І от нюанс в тому, що наздогнати саме ці програми проблематично. Там пояснення не типові, відміннівід НУШ або старої програми. Я і чоловік після маткласіа, математику знаємо чудово, сина до олімпіад готували. Я вмію пояснити доступно і цікаво. Але я пояснюю не так!
Коли донька пропускає теми, потім датується тому що не розуміє, про що розповідає вчитель в класі. Розв´язує все правильно, а записує ні. Особливо це стосується задач.
З укр мови теж - частини мови ми вчили трохи не так і схеми речень вони малюють по іншому, це до прикладу. В підсумку я просила вчителя - вона скидала мені методички, я їх вивчала, готувалась до ’уроків’ і потім дитині пояснювала’. Але це час - а ще робота є. Репртитортчерез місяць відмовився - сказала, що скажений темп по нашій програмі і вона більше часу витрачає на підготовку до нашого єдиного заняття, ніж на інших дітей. І я її розумію.

Тому, якщо ваша вчитель вдома знає саме вашу програму і вміє з нею працювати - вперед. Якщо ні - говоріть з вчителем,як вийти з ситуації.
автор 13чудоСВЕТА • 10 ноября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Так, коли не пропускає школу все тягне і школа для неї це весь її світ, з задоволенням сама все д.з. робить встигає погуляти, але коли хворіємо по 2 тижні то звичайно не встигає за темпом в класі потім.В неї постійні гайморити, дуже часто призначають АБ мене це вже лякає.
Любви вам!• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я б забрала до кінця року додому. І паралельно перелопатила якісь альтернативні методи для гаймориту, обстеження, аналізи... ну, приділити особливу увагу цьому моменту. Десь же є причина. Щоб потім вже дитина спокійно ходила в школу.
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Мой в нуше. В нашей не было интеллекта. Слушаю как негодуют интеллектовские родители другого района
автор 13чудоСВЕТА • 10 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Автор, у мене інша думка.

Дуже дякую за пораду!Вчитель саме спеціалізується на програмі інтелект
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
В мене обидві дитини в інтелекті, донька вже закінчила школа (після 9 в коледж пішла), їй взагалі було легко, відмінниця. Син таке собі, ліниться, але оцінки добрі. 5 клас, сам все робить, іноді допомагаю з чимось типу Еврики. Нічого надскладного нема, не знаю що там за «срака» у 5 класі. У нас все ок.
Плекаю думи• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Знайдіть гарного педіатра, зробіть вакцину превенар і синфлорикс. Не можливо постійно пити антибіотики. Зверніть на це увагу і займіться здоровʼям дитини. Бо не все те, що вважається гайморитом є саме ним. І лікується саме антибіотиком. І щодо навчання. Трошки не розумію, що складного є в тому, щоб наздоганяти навчання. Всі відео є в платформі Інтелекту, завдання в зошитах. Потрібно просто проконтролювати, щоб дитина правильно записала це.
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюбви вам!
Вже потім...в моем случае это 5й класс..... чбр это жесть(( но в нуше с этим легче.
Коренная киевлянка• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Інтелект- це суто вибір самих батьків.
Сіґеле-міґеле• 10 ноября 2023
Що зміниться за кілька місяців не розумію? Дитина в садок не ходила?То це весь 1й класс болячкі і частина другого. Так по досвіду.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Автор, у мене інша думка.

В інтелекті все в зошиті. Урок і завдання. Не треба ніяких методичок. Береш зошит і там все є по темі. Є окремо довідники, де є всі правила за попередні роки. До вже зручно самостійно працювати.