As007• 10 ноября 2023

Діти хворіють

Двоє дітей, різниця сім років. По черзі хворіють. За місяць вже по другому колу... Ніколи такого не було . Вітаміни ..фрукти...ітд. Що робите ви? 5клас і садочок
Тут надолго• 10 ноября 2023
У меня подросток - и тот умудрился по кругу весь октябрь болеть, на каникулах выздоровел - после через 3 дня снова вирусня( 1.5 года дистанционки дали знать. Тут только ждать

Из Виа-гры• 10 ноября 2023
Таке саме, один за одним. Віруси дивні, то ускладнення на жкт, то висипи в роті. Вже немає сил. Але чарівної пігулки немає, і це пройде
Латвийские_Номера• 10 ноября 2023
Нічого не роблю. Спорт, активний спосіб життя, правильно харчуватися намагаємося. Усі діти хворіють ( Сезон такий
Анти-анонім• 10 ноября 2023
Ничего не делаю. Тоже двое детей, младшая ещё в сад даже не ходит, болеет за старшим постоянно
Пульт от линолеума• 10 ноября 2023
Так само, у вересні обидва ходили в школу півтори тижні, в жовтні 2 тижні. Вчора вчителька звала в школу питала, бо тільки 40% відвідуваності… А що я зроблю, коли температура хренячить, чи вуха закладені… не відправлю ж до школи… Ось неділю відходили і чую знову кашель в обох 🤦‍♀️ 5 та 7 клас
Я погнала• 10 ноября 2023
Автор, садочок то страшне, в нас після садочкових вірусів хворіє вся родина. Тому поки не стане хворіти менше молодша дитина, з нею хворітимуть усі, хто перебуває у тісному контакті
Грибной_Дождик• 10 ноября 2023
Так я думаю це через те що на дистанцвйцв були пару років. Донька 11клас вже весь клас по 3 кругу хворіли і вона з ними ж. І за нею хворіємо і ми з чоловіком і малявка в садочку.
автор As007 • 10 ноября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
це якась жесть
автор As007 • 10 ноября 2023
Ответ дляЯ погнала
та да, всі з соплями, вірусами..ой що казати

Рита-8e7c• 10 ноября 2023
Нам помог превенар. Болеть стала немножко реже и легко.