Додекаэдр• 10 ноября 2023
Бувші наркомани існують? Тільки позитивні приклади напишіть. Дякую
КартаБезКомиссий• 10 ноября 2023
Знаю одного, но там дошло до ампутации ноги и только это остановило.
Но сейчас бухает правда сильно
Прилипало• 10 ноября 2023
Так, коли я вчилась в інституті до нас приходив чоловік на дві пари і розповідав про наркотики і до чого вони приводять, так от він був на той момент вже 10 років чистий, вживав довго, точно не пам´ятаю скільки. Але це дуже маленький відсоток нажаль.
Не танцую- но пою• 10 ноября 2023
Да. Соседка моя с мужем слетела с катушек, еле ее в чувства привели. Сейчас многодетная мать, дети очень развиты, танцы, футбол и прочее, она ими реально занимается.
Козачка• 10 ноября 2023
Наркозалежність - це хронічна хвороба, діагноз не знімається. Але ремісія може бути в тому числі до кінця життя.
Мушля з Криму• 10 ноября 2023
Автор, а как Вы можете знать, что Ваш случай с наркоманом будет счастливым?
Сиреневенькая• 10 ноября 2023
Смотря что употребляли. Если синтетику то нет,не бывает. Если натур продукт, то да, шанс слезть больше.
Додекаэдр
• 10 ноября 2023
Близька людина в мене.Стаж 15 років,починав з травки,потім трамадол,амфетамін,метадон і ще купа всього.На разі три роки чистий повністю-приймає пігулки від лікаря психіатра -професора по наркоманії.Але от з психікою гойдалки ,з бажанням заробляти гроші проблеми.Стало на 70 відсотків краще.ніж був той Ад.Можливо необратимі процеси в мозку на все життя вже чи мало років лікування пройшло.Не коловся,а приймав носом і на шлунок
Зоя Жорівна• 10 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
але д ви не знаєте що з ним зараз
на жаль порада одна - з такими не зв´язуватись
Гарантую неперелевки• 10 ноября 2023
Да. Работаю в организации, которая помогает ВИЧ инфецированым и наркозависимым. У нас человек 8 сотрудников - это люди, которые смогли избавиться от зависимости и помогают сейчас другим
Додекаэдр
• 10 ноября 2023
Ответ дляКозачка
Так ото кажуть і алкоголізм на все життя,але знаю купу людей,що по 20 років не вживають,відраза
Сиреневенькая• 10 ноября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Если не кололся, то шанс бросить и не вернуться большой.
Сама вумна тутички• 10 ноября 2023
Анжелина Джоли
Бен Аффлек
Дэниел Рэдклифф
Дж. Энистон
Кетрин Зета Джонс
Мэттью Перри
Дрю Бэрримор
Дауни-младший
Лана дель Рей
Бен Аффлек
Дэниел Рэдклифф
Дж. Энистон
Кетрин Зета Джонс
Мэттью Перри
Дрю Бэрримор
Дауни-младший
Лана дель Рей
Зайканалужайке• 10 ноября 2023
да.
мой бывший друг. но я была уверена, что ему конец и он сдохнет где-то от передоза, ему было по фиг на всех, норм разговоры он уже ни с кем не вел, всех посылал, если приходил - то нюхал прям при всех, но хотя б не кололся на людях, выглядел очень плохо, один раз у него у него был передоз прям у меня на глазах. но я не знаю подробностей именно механизма выхода его, что ему помогло, как он лечился. знаю, что он встретил жену свою будущую и она ему помогла. хотя даже она мне говорила - я не уверена, что ему что-то поможет.
Додекаэдр
• 10 ноября 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Слава Богу,такі приклади дають надію
Мушля з Криму• 10 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Анжелина Джоли
Бен Аффлек
Дэниел Рэдклифф
Дж. Энистон
Кетрин Зета Джонс
Мэттью Перри
Дрю Бэрримор
Дауни-младший
Лана дель Рей
Бен Аффлек
Дэниел Рэдклифф
Дж. Энистон
Кетрин Зета Джонс
Мэттью Перри
Дрю Бэрримор
Дауни-младший
Лана дель Рей
Ещё все Квин, Депеш Мод, Роллинг стоунз и Оззи Осборн с Робби Уильямсом... Только, видите ли, в чем дело - в изначальной чистоте принимаемых веществ.
Не танцую- но пою• 10 ноября 2023
Ответ дляennSe
кто ее в чувства привел? она была замужем когда с катушек взлетела?
В чувства ее привел 1 известный человек и ее мама. Они вдвоем ее лечили. С мужем развелась после рождения ребенка. Они и до свадьбы чем-то баловались, но этого никто не афишировал, естественно. Я уже потом узнала всю эту историю, когда вернулась домой, была в шоке.
ЭкстрасенсиХаЯ• 10 ноября 2023
Мой двоюродный брат. Но он теперь в церкви Новое поколение. Все отлично,2 детей,бизнес и т.д
Додекаэдр
• 10 ноября 2023
Ответ дляЗайканалужайке
да.
Хай Господь йому помогає.Молодець.
СвітланкаОК• 10 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Дієвою була ця лекція по вашим відчуттям?
Прилипало• 10 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Я не впевнена що для всіх, для мене особисто так
Лукава_Кiшка• 10 ноября 2023
У нас поруч в колл-центрі працювали дівчата, які мали залежність і потім з неї вийшли.
Якраз на лінії підтримки тих, хто хоче побороти.
Казали нам, що той, хто не має такого досвіду, наркомана не зрозуміє. Тому у них не було жодної звичайної у колективі (тільки ті, хто не відповідав на дзвінки).
Були різного віку, від 25 до 50 десь. І з різним стажем.
СвітланкаОК• 10 ноября 2023
Ответ дляПрилипало
Дякую. Якраз сьогодні працювала з матеріалом щодо цієї теми, і пишуть, що це найефективніший метод антипропаганди наркотиків серед молоді.
Козачка• 10 ноября 2023
Ответ дляДодекаэдр
Так, є таке, а є і по-іншому, часті рецидиви. Варто зрозуміти, що це невиліковна хвороба. А як буде в кожному конкретному випадку не знає ніхто і жоден лікар чи фахівець не дасть гарантії. Тому для себе потрібно прийняти рішення чи можу і хочу я жити з цим знанням, що в будь-який момент може статися рецидив, навіть після 20 чистих років, а може і не статися... Таке
Админко• 10 ноября 2023
Ответ дляКозачка
Діагноз знімається, не пишіть якщо не в курсі. Знімається, після цього і права отримують і все як у всіх.