Психологічка• 10 ноября 2023
Какой салат сделать? Не майонезный и не слоёный.
Спасибо
Мамин тріль• 10 ноября 2023
Варенное мясо, красный перец, чеснок, зелень, немного масло подс. и соевые соус. Вкуснятина.
Клевотница• 10 ноября 2023
Тиква печена з фетою і мʼятою, буряк і козячий мʼякий сир, рукола і дор блю з смаженими гливами
Бурундучиха• 10 ноября 2023
Ответ дляЛЮБА
Самый простой картошка отварная крупно порезанная , капуста соленная , зеленый лук , черный перец и масло подсолнечное желательно похучие )))
В моем детстве это был любимый салат. Яйца, картофель, квашеная капуста, зеленый лук и домашнее, ароматное масло)
ВыФсеВрете• 10 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Це все один салат? Чи різні?
Успокойся_Успокойся• 10 ноября 2023
Ответ дляМамин тріль
Тільки мясо і перець?
Кидаю курити• 10 ноября 2023
Морковь по корейски + курицое филе + тертый сыр
Греческий
Цезарь с сырным соусом
Вареный буряк с грецкими орехами, черносливом, изюмом
Греческий
Цезарь с сырным соусом
Первая ласточка инфляции• 10 ноября 2023
Тунець, яйця, огірки, зелена цибуля, заправка грецький йогурт +діжонська гірчиця.
Ответ дляZelenkа
Капусняк зваріть!
Крім мене ніхто їсти не буде. Я люблю капусняк, але собі окремо їсти варити не буду.
Ви повірите, що в мене на плиті стоїть 3 супа?!
Менший син розходився зранку щоб я зварила йому на обід суп з фрикадельками, бо давно не було. А старший не їсть з перемеленим м´ясом нічого, він ригає зразу. Попросив розсольнік. А чоловік на постійній дієті, в нього зараз загострення, тому голий рисовий суп йому окремо. Прикол, якби я ще собі капусняк зварила.
Я плачу( бо я наче в рабстві у своєї ж сім´ї
Ответ дляРойЛеля
Капець! В мене б вони всі жерли татів рисовий суп пісний і не жужжали
Домовенок Кузя• 10 ноября 2023
Ответ дляTAL_A
мне нравиться такой - буряк отварной, пекинка, тыква отварная и фета - все кубиком, заправка - оливковое или любое раст мало, горчица, лимон
Готую такий самий,тількт овочі запікаю і додаю горішки.
Ответ дляРойЛеля
Не можу так. Буває і кричу і плачу.
Ладно чоловік не винний, але сини знущаються. Це ж треба, щоб були двоє таких різних, що все їдять різне. Все!
Це ппц, просто ви їм дуже вже потакаєте, на мою думку. Чомусь не пам‘ятаю, щоб ми з сестрою викабенювались, що різний суп любимо. Дали тарілку і все.
Ответ дляZelenkа
Нам с братом готовили разные супы , да и гарниры с мясом , я терпеть не могла цветную капусту и печенку , брат котлеты с луком , я ухо не кушала , мне отдельно варили )))
AmazingLady• 10 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Елки, деньги бы платили - не ела.