Багиня• 10 ноября 2023
Амізон Макс
Вітаю. Підхопила інфекцію. Не могла встати з ліжка. Лікар назначила амізон Макс 5 днів. П´ю вже 2, полегшило. Але гіркота в роті страшна. Якщо зараз припиню пити, можна чи знову стане так само погано. Чи пити вже 5 днів
Багиня
• 10 ноября 2023
Ответ дляПампушОК
Нащо ви взагалі пʼєте фуфломіцини?
Я знаю що він фуфдоміцин, але мені після першої таблетки попустило. Лежала, наче присмерті
Помилуйте мадам• 10 ноября 2023
Ответ дляБагиня
Вас би і після чаю з парацетамолом по типу Фервекс попустило.
Багиня
• 10 ноября 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Випила упаковку , не допомогло
Ответ дляБагиня
Випила упаковку , не допомогло
Анализы какие-то сдавали?
Горечь во рту это изжога из-за бакретриального роста в кишечнике.
Вздутие есть?
Исключите сахар, фрукты, молочные продукты, сырые и ферментированные овощи.
Энтерол дней 10-14 по 2 капс. 2 раза в день.
Вздутие есть?
Багиня
• 11 ноября 2023
Ответ дляsky-labs
Анализы какие-то сдавали?
Вздутие есть?
Дякую вам!
Багиня
• 11 ноября 2023
Ответ дляsky-labs
Анализы какие-то сдавали?
Вздутие есть?
А Амзон далі пити?