З родзинкою• 11 ноября 2023

Бязь производства Пакистан

Хорошего качества?
Дуб береза• 11 ноября 2023
Смотрите состав, она разная. Если 100 проц хлопок, то хорошая. Если 50 проц - плохая
Перша леді колгоспу• 11 ноября 2023
Я якраз придбала постільну білизну з пакистансьаої бязі і наче задоволена.
english book• 11 ноября 2023
Треба дивитися самій. Там же багато виробників,з різним обладнанням і технологіями.

Приведу приклад. Замовляємо тканину на виробництво. Якщо це великі партії, то завжди вимагаємо зразки. Бо в опису наче у всіх однакове, але відмінності є, в залежності від виробника, і навіть партії:або склад з домішками , або нитка пухка-ворситься, або не щільна вязка. Тому важко про такі речі казати впевнено.
Пакистан, Бангладеш, мені подобаються. Але тільки те, з чим я стикалися. За всіх не можу говорити.
Все питаю зарання• 11 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мені щоб сказати задоволена чи ні, потрібно пів року користуватися. Є турецька постіль якій 5 років і більше, от нею я задоволена.
Перша леді колгоспу• 11 ноября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Я про перше враження..