Фіфачка• 11 ноября 2023
Де всі ті чоловіки з фільмів? Мужні, відважні, вірні, відчайдушні, де безмежне
кохання, де відвойовують жінок…
Фіфачка
• 11 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
У бідних селянок з трьома дітьми також може бути купа чоловіків. Але ж і репутація в тих жінок не дуже позитивна і якість тих чоловіків дуже низька
Ну типу вона вдова, чоловік загинув на війні
Шукаю стакан• 11 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
а, ну у вас все позаду, 43 річних не відвойовують і не шаленіють від ревнощів. В такому віці жінці треба по максимуму напрягтись щоб зберегти марку на ринку наречених:)
Да конечно - не отвоевывают и не шалеют от ревности
Біле пальто• 11 ноября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Воюють.
Я нічого проти військових не маю ,але до них із цього опису підходить все окрім вірності,ви думаєте вони не розлабляються коли у відїздах?)
Сама вумна тутички• 11 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
… і тепер у неї немає відбою від місцевих алкашів
Фіфачка
• 11 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Місцевих лицарів та багатіїв
Я б такое не носила, но продаю• 11 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
А навіщо навіть низькоякісним мужикам такий причеп? З села
Сама вумна тутички• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так вони не за причепом до неї ходять. А так - провести гарно час. Памʼятаєте шоу «Говорить Україна»? Там повно таких історій
ЛолитаНеРазлита• 11 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
А женщина по природе кто? Жертва? Трофей?
жінка - винагорода
Обижулька• 11 ноября 2023
Мне кажется, сейчас очень много требований как к мужчине, так и к женщине. Необходимо быть способным удовлетворить массу требований как общества, так и отдельных личностей.
Маловероятно, что сейчас будет пользоваться успехом просто верный мужчина, который одной рукой гвоздь вгоняет в доску по шляпку... или женщина, которая вкусно варит борщ и качественно обслуживает огород)
Поэтому порой даже не знаешь - сосредотачиваться на своих природных достоинствах, или адаптироваться под окружающий мир и меняться.
И так проходят года, пока поймешь тебе к умным или красивым)
ЛолитаНеРазлита• 11 ноября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ой ой😅
це жарт був)))) та все ж краще відчувати себе винагородою, аніж жертвою
Ответ дляМинерАлочка
Что до 43, что потом, я не нуждаюсь, чтобы кто-то меня отвоёвывал и напрягаться совсем не моё. И вообще все эти киношные страсти, драмы.
Суббота, я сижу в красивом месте, завтракаю, наслаждаюсь спокойствием (не считая тревоги, чтоб эти **** подохли).
А мой рыцарь повёл нашу дочку в театр.
Леди Репях• 11 ноября 2023
Нормальные мужчины никого не ’отвоёвывают’. Они себя тоже уважают и ищут себе такую же достойную женщину, с которой они буду партнёрами)
А Вам нравятся сталкеры, которые лезут в окно?)
Фіфачка
• 11 ноября 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Одружитися пропонують і що будуть кохати усе життя і що вона ніколиине пошкодує, що вийшла за нього заміж
Кофр для ноги• 11 ноября 2023
Ответ дляФіфачка
Вы тот сценарист?)
Тётя Хрюша• 11 ноября 2023
Чоловікам потрібно заборонити дивитися порнофільми, а жінкам мелодрами, бо ні так, ні так в житті не буде.
Так точно!• 11 ноября 2023
Ответ дляМинерАлочка
тиндітні😀
Тин-дин, тин-дин
Hold me tender, hold me sweet, never let me go...
Тин-дин, тин-дин
марівана, в понеділок школу відмінили?
Так точно!• 11 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Тут в спортивках шастают пиво пьют,
Сигаретку им еще в зубы и просто мЯчта любого нлрмального муЗЧины