Зоркая Зорро• 11 ноября 2023

Протеїнові коктейлі в 14 років користь чи шкода?

Син приходить з тренування (1.5год) о 19.30-19-45. Має зайву вагу. Щось їсти в такий час уже не дуже і що їсти? Він не любить білкову їжу, м´ясо, яйця, рибу. Може хай би пив коктейль протеїновий?
3@йk@• 11 ноября 2023
Дивіться на склад, щоб був без цукру .

Протру пилюку• 11 ноября 2023
Шкода
Телепузик• 11 ноября 2023
А что любит? Булки, сосиски, чипсы, сладкое? В любом случае нужно менять ему рацион иначе проблемы будут со здоровьем и тренеровки их ускорят.
Простоваля• 11 ноября 2023
Дивно.. мій і в 22 може поїсти що тут шкідливого? Растіщій організм. Я тільки за здорову їжу, ніякої хімії, тим більше в 14 років.
Простоваля• 11 ноября 2023
Так а що дитина їсть якщо ніяких білків? Поговорить з тренером хай розпише йому нормальне здорове харчування, можливо його авторитет змінить дитині звички.
В гости звали?• 11 ноября 2023
Что значит не любит? А что ж он ест? За 2 часа и даже за час вполне модно съест кусок куриного филе или рыбы. Или творог с чаем
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Він їсть більки, але я задовбалася придумувати як приготувати і що, бо все не таке.. Щось, що можна заколотити і випити значно мені б допомогло.

автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Сир роблю з горіхами, сухофруктами, сметаною і трішки заміннику цукру. Не дуже йому( Це на сніданок.
В гости звали?• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Зачем там орехи и сухофрукты? У него ж лишний вес! Положите чайную ложку нормального сахара,уберите добавки. Сметану возьмите нежирную и чуток кладите. Соли немного.
На завтрак лучше яйца
Я_и_моя_собака• 11 ноября 2023
Если есть проблемы с печенью,почками и ЖКТ, то не стоит ,автор
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Рибу ніяку не їсть крім соленого лосося і смаженого хека (пару шматків для мами).
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
На завтрак лучше яйца
Я за корисні жири. Кілька горіхів в день це непогано.
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Жодне обстеження не показало проблем. Раніше були алергії в дитинстві, зараз ок все.
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Є переїдання на психологічній основі(
Лорка-хлорка• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Тоді вже краще візьміть кашу швидкого приготування, навіть ті ж вівсяні пластівці. Або кефір, йогурт. Овочі, банан. Нащо перевантажувати шлунок білком на ніч?
Сусідка зверху• 11 ноября 2023
Ніякої шкоди немає. Абсолютно. Беріть протеїн хорошої якості.
Колись я слухала інтерв´ю Анни Куркуріної,де вона розказує,що береться за дітей з ДЦП і різними іншими хворобами лише при одній умові-що дитина буде пити протеїнові коктейлі. І мами відразу з недовірою ставляться,тоді вона просить їх просто подивитися за склад дитячої суміші)))
Це я до того,що білок- це найважливіший компонент для нашого організму,абсолютно немає нічого в ньому поганого,а навпаки,тим паче якщо дитина недоотримує цей білок.
Просто в нас люди зашугані в цьому плані і думають,що ці порошки-це зло. Але те що ми їмо-ось це зло.
Раптом що,хороший протеїн iso sensation 93
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Дуже дякую!
Сусідка зверху• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Дуже дякую!
Раджу смак бразильскої кави,ще більш менш шоколадна помадка. Ваніль..якщо любить рошеновькі білі вафлі. Як на мене,надто нудний смак.
Кава-це просто топ.
Ну це якщо саме цей протеїн,за інші не скажу,я не пробувала.
Краще давати до тренування і після,тоді він буде наповнений сил і енергії.
Я_и_моя_собака• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Тогда должно быть ок, наблюдайте за самочувствием

В гости звали?• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
У вас смешалось все. Жира в твороге хватит с головой. Особенно если он ’домашний’. Более того, у вашего сына жира в избытке, вы ж сами писали.
Короче вам бы к диетологу. Ваши представления о питании не совсем верные
Простоваля• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Привчайте до простої їжі, і хай сам готує, дорослий же вже
Простоваля• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Омг я б таке не їла сама((( сирники? Омлет?
Простоваля• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Горіхи це дуже важка їжа!
svetikmolcha• 11 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Орешки - это растительные жиры, полезны тем более для ребёнка. К тому же утром. Проблема в быстрых углеводах и переедании скорее всего.
svetikmolcha• 11 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Горіхи це дуже важка їжа!
Горіхи - корисні рослинні жири, він же їх не кілограмами їсть.
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляВ гости звали?
Жир в сирі і в горіхах різний. В сина вуглеводів в надлишку, а жирів і білків ні.
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Горіхи це дуже важка їжа!
Для ранку норм.
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Замовила протеїн)
автор Зоркая Зорро • 11 ноября 2023
Ответ дляПростоваля
Ви не їли сиркову масу з курагою? Вона дуже смачна і сир без термічної обробки корисніший.
Омлет не любить, сирники треба навчитися нормальні робити. Я не по млинцях і сирниках, завжди робила запіканку.
Простоваля• 11 ноября 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ніякі маси не люблю, це щось для малюків беззубих, зі сметанкою... У вас здоровий лось уже 14 років, їжа м´яко кажучи давна. Думаю ваша гіперопіка робить з дитини нервового+ожиріння(((( йдіть до дієтолога. І психолога. Іменно ви.